Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - cenová politika.


Jaromir666

Doporučené příspěvky

Lucínek Napsal:
-------------------------------------------------------
> romang: Bohužel nejen AMT strategie, ale také
> vlastní nebo importované indikátory a řadu dalších
> věcí. S touhle ořezanou verzí jsem vydržel živě
> obchodovat přesně dva dny, pak už šel příkaz přes
> PayPal na koupi tříměsíční licence. Během té doby
> doufám v to, že se zaplatí ta life time licence za
> necelých 1000 USD.
> Jinak ještě dodám, že pokud si NT předplatíte a
> pak se rozhodnete si ho koupit, zbývající CELÉ
> měsíce vám odečtou od kupní ceny. Stejně tak
> přechod od jednoplatformní verze na multi-broker
> je také zpoplatněn pouze rozdílem mezi cenami obou
> verzí. NT jsou prostě maximálně féroví, to se mi
> líbí.

Já jsem si zaplatil před několika dny 3 měsíční verzy ale doteď moc nevím jak poznám že mám plnou verzi,respektive vím ,že by tam měly jít ATM strategy oproti osekané verzy a co dál.......Zajímalo by mně jest-li jste zadávaly na plnou verzi jiný LICENCE KEY NEBO NE.Jestli jo tak mě e-mailem nic nepřišlo.Další věc je ta,že když spustím NJ tak vídím zaškrtnuté SIMULATED TRADING,LIVE TRADING.Dá se to podle toho poznat.Zjistím to přímo v programu.Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 158
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj Karaev,
reaguji na tvuj prispevek z 10. dubna kdy si psal o MB Trading, ze to nejde prepojit. Chci se proto zeptat mas nejake zkusenosti s pripojenim? Chci totiz obchodovat emini rusel2000 a nemuzu udelat pripojeni a myslel jsem si ze to bude tak snadne obchodovat jako pres demo s Zen Fire. Ted se dohaduji s MBT a Ninja Trader jestli to je mozne a nemuzu se dobrat konce. Je vubec nejaky broker, ktery nabizi moznost obchodovat emini rusel 2000 pres Ninja Trader aby to fungovalo jako s Zen Fire demo?

dik

turi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Turi,

pozri www.mirusfutures.com alebo www.globalfutures.com , tu ti vie pomôct pán Kužel(Čech) ja cez nich obchodujem s NT a je to v pohode.Stačí si vybrat na hlavnej stránke Český jazyk , vyplnit dotazník a on sa ti obratom ozve. E-mimi Russel sa značí po novom TF , ale momentálne má velmi nízke volume, takže neviem či tvoje rozhodnutie je najlepšie...)))

Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Gladiator 028

Promin ze se tolik ptam, ale delas obchody pres graf primo v Ninja Tradru? Je to tak jednoduche jako v tom demu? Vzdy totiz zadam prikaz na nakup a SL pouzivam opacny prikaz (nakupprodej, prodejnakup). Jde to normalne tim pravym tlacitkem a pak zadani prikazu? A co posouvani prikazu, jsou za to nejake poplatky? Nebo za zruseni prikazu?

Moc dekuji

Turi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

muzu se zeptat ohledne zkusenosti jak Vam vyhovuje Mirus Futures a GlobalFutures, jestli jsou tam nejake muchy? Otevrel jsem si totiz ucet u MBTrading a neslo mi to spojit s Ninja Trading tak to musim zrusit a nechci zase neco resit ohledne toho ze neco nejde.

Dik

turi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je tady diskuse, kde se porovnává ES a TF, stejně jako TF a ER před přechodem na ICE.
Skluz v plnění je teď pro jeden kontrakt na TF obvykle 1 tick, někdy to mám bez slipu, někdy i s větším slipem, víc než 3 ticky jsem snad zatím skluz neměl (významné fundamenty a prvních několik obchodních minut po 15:30 se držím stranou, stejně jako kolem 22:00).
Alternativa je třeba právě to ES, kde je volume dost vysoké a skluzy prakticky nejsou, zase je dražší tick a nedělá takové pohyby. I na ES je teď ale volume nízké oproti standardu. Takže je to teď celé takové mrtvé ... obchodovat se nicméně dá.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Turi,

ahoj, plnenie v NT naživo cez Global futures je okamžite , ja som mal 1 x max sklz 2 ticky , normálne bez sklzu.Pokial chceš vysoko likvidný trh kde bez problemov zavrieš aj 10 a viac kontraktov tak skus Eurex - FESX ( Euro stock 50 futures) je to Euro DJ. v jedne sviečke na 3 min grafe máš v priemere 8000 kontraktov už od 9 hod ráno do 12 tej potom je troch mrtvo do 14:30 a potom pred otvorením trhu a počas otvorenia máš v jedne sviečke cca 25000 kontraktov. Likvidnejší trh si už nedokážem predstaviť. Obchodujem priamo z grafu , kde si posúvam stopku aj TP a je to samozrejme zadarmo. Pokial ti spadne system nič sa nedeje stopku a TP máš u nich na serveri . Popaltok za otvor pozície pri FESX je 500Eur (650USD) hodnota ticku je 10EUR , E-mini- NQ, TF, ES su za 500USD, poplatok za obchod je 6 USD RT ( dnu-von) spolu. Za zrušenie príkazu neplatíš nič , pokial nedošlo k jeho exekucii.


Gladiator 028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

to milanito:
tady ste zrejme trosku offtopic, takze dalsi prispevky na tema zprovozneni grafu kdyztak, prosim, presunte do jineho vlakna..co se tyce prace s ninja traderem, petr podhajsky (administrator) dela velice komfortni videotutorialy, ktere vas navedou krok po kroku k tem nejdulezitejsim vecem..konkretne zprovozneni grafu pak popisuje v clanku, na ktery sem davam odkaz..doporucuju ale projit i videotutorialy... link na otevreni grafu: www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader-2.html

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...