Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - cenová politika.


Jaromir666

Doporučené příspěvky

Vyky,

jen pro jistotu... :-)

Mně se jedná konkrétně o případ, že budu obchodovat přes IB ale příkazy bych chtěl zadávat z NT protože IB platforma TWS se mi zdá poněkud těžkopádná.
Proto mne zajímá, kde příkazy SL a PT zadané z NT "sedí" pro případ, že např. vypadne proud či nepůjde internet, tak abych nezůstal v "nekryté" pozici. :-(

Ještě jeden dotaz k NT.
Dneska jsem si chtěl otevřít nové grafy na následující kontraktační měsíc 06-2009 jak pro FESX tak i FGBL ale grafy jsou úplně prázdné = bez svíček přestože v Control Centru mi ceny pro tyto nové kontrakty normálně běží. Co je špatně?

Díky Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 158
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


Milane,
V případě IB by si měl zkontrolovat, zda se ti příkazy ukazují v platformě IB - TWS. Já sice tuto kombinaci nemám, ale vím, že při používání Brackettraderu se to někomu stalo. Myslím, že tady někde ve spojení s IB bude i příspěvek na toto téma. Každopádně TWS je platforma, pomocí které se přenáší příkazy na server IB. Co se týče indexů EUREXU, zkontroluj zda si platíš EUREX, myslím, že v základu není a je potřeba si toto zaškrtnout.

vyky
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vyky,

opět díky. :-)

Že se platí za Eurex vím a hned jsem si to také objednal při zřizování účtu. Já ten Eurex zatím jen testuji a březnové kontrakty doposud byly OK.
Až když jsem chtěl otevřít červnové, tak byly grafy prázdné přestože data na tyto kontrakty z IB do NT proudí. :-(
Takže nevím, kde je chyba.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Tak v tom Ti neporadím, jak jsem psal - nepoužívám tuto kombinaci, ale mě se červnové ukazují. Používám ale jiný datafeed, brokera i platformu nežli Ty. IB jsem měl a tak vím o čem je řeč, ale ve spojení s NT jsem to nezkoušel. Snad někdo jiný odpoví. Zkusil bych hodit dotaz do vlákna s IB
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Zdravím,

mám jeden menší dotaz. Před třemi měsíci sem si pronajal na čtvrt roku Ninju za 180 USD a nyní mi byla automaticky z učtu stržena částka 180 USD na další tři měsíce, ale já jsem se již rozhodl ke kooupi a zaplacení programu ve 4 částkách po 299 USD. Myslíte, že by šlo se s nimi nějak domluvit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

madra,
možné to je. Dokonce to měli (a možná i stále mají) napsané na stránkách. Za každý nevyužitý měsíc ti odečtou $60 z kupní ceny, tzn. pokud ti zbývá předplatné na cca 2,5 měsíce, 2x $60 ti odečtou z ceny. Takhle to fungovalo u koupě za $995. U toho splátkového programu to snad bude taky... nejjednodušší bude, napsat přímo jim ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Hezký den všem
Pomaličku jsem se dostal přes všechna možná úskalí a teď řeším s pánem od NT založení účtu. Velmi se v tom motám, prosím o radu popř. zkratku. Zde na diskuzi jsem vyrozuměl, že je možné si vše pronajmout za 180$, nebo koupit platformu za 995$ a připojit se k někomu. Od fajn chlapíka z NT mi přišla další možnost a to: zaslat 2500$ na jakýsi jejich účet a potom je možné obchodovat buď papírově popř. na živo. Budu si nechávat překládat jejich podmínky a překlad potom rád umístím někde zde, jestli už to někdo neudělal (abych taky něčím přispěl) Jestli mi někdo umíte poradit jak se tímto lehce prokousat rád to někdy někomu oplatím. Děkuji Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud vím, tak NT jako broker nefungují - jsou to jen prodejci programu. Nicméně spolupracují s mnoha brokerskými domy, takže bych to chápal spíš jako že tě k někomu takovému nasměrují. Ale při live obchodování budou chtít platit tak jako tak ...
Nicméně pro SIM obchodování máš plnou verzi NT na neomezenou dobu zdarma, takže pokud chceš zatím jet jen paper, tak si jen zařiď nějaký ten demo účet a můžeš začít ...
Jinak bych prostě pečlivě vybral vyhovujícího brokera a 60USD za měsíc není za ten program zas taková pálka. Nebo jej koupit a máš to za rok a půl zpátky. A možná čím dříve, tím lépe, protože se ještě neví, jestli po uvedení verze 7 výrazně nezdraží ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...
  • 3 months later...

Začínám a trochu se v tom ztrácím,může mi někdo poradit ?Když budu používat NT napojenou na IB kde si zřídím účet,ale pro obchodní příkazy bych zadával přes Brackettrader(a ne přímo z NT),budu muset platit měs.pronájem za Ninju? A když to tak bude možné,budu mít v tomto případě v NT nezpožděná data(pro ID obchodování) když to vlastně nebude otrá verze? Díky za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...