Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - cenová politika.


Jaromir666

Doporučené příspěvky

  • 3 months later...
  • Odpovědí 158
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj, mel bych dotaz ohledne licence na NT. Kdyz bych si chtel koupit lifetime licenci za 995usd, jedna se o licenci per user nebo per pc - jde mi o to, jestli ji muzu instalovat na notebook i zaroven na pc? Dal me zajima, jak je to s poctem brokeru vazanych na licenci. Za 995 usd mam jednoho brokera, ale co kdyz zmenim brokera, musim koupit novou licenci nebo to jde zmenit? Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Mohl by mi někdo poradit? Mám zřízený účet u AMP a jejich základní verzi NT,která nemá ATM strategie.Chci si koupit NT na tři měsíce za 180$ .Jak to vlastně probíhá? Můj licenční kód od AMP mi zůstane a Ninja mi po obdržení platby pošle mailem nějaký link na stažení té verze s ATM nebo to probíhá jinak? Díky za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Ahoj všichni,
chci se vás zeptat na jednu věc. Koupil jsem si licenci na NT live a nedávno mi vypršela. Docela jsem se odházel a tak jsem si řekl, že si dám na nějakej čas pokoj a další si nebudu kupovat. Najednou jsem si všiml, že si strhli z mýho účtu zase částku za předplatný na 1/4 roku. To jim musím říct, že si to přeplatný ruším, nebo jak?
Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2ma20artas:
na jejich strankach se doctes toto:
How do I cancel my auto-renewing subscription?You can cancel your subscription at any time. There are absolutely no refunds for any time remaining on your subscription under any circumstances. It is your responsibility to cancel your subscription prior to your next automatic billing date.

Takze to vypada, ze auto-renewing je soucasti pronajmu. A podle toho co pisou, tak mas zodpovednost za zruseni na sobe.
Muzes se zkusit s nima dohodnout, ale rekl bych, ze pokud to bylo soucasti smlouvy, tak s tim moc nehnes.

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 10 months later...

Zdravím všechny. Potřeboval bych poradit se čtvrtletním pronájmem NT za 180$. Nerozumím tomu dodatku o autoobnovení předplatného, jestli se jedná jen o prodloužení některého(půlročního, ročního), již stávajícího pronájmu nebo jde o samostatný čtvrtletní nájem? Díky za radu!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Pokud půjde opravdu jen o swingy, tak TWS má cenu se naučit. není to takový strašák, jak se občas tvrdí. Je bezplatné.
TWS je platforma pro zadávání příkazů, strategii na tom nenaprogramujete. Ale to asi u Swing ani nechcete. MKT nebo LMT příkazy zadáte úplně v pohodě. V tomto případě jsou peníze za NT opravdu vyhozené.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,

viete mi prosim poradit (mozno aj zo skusenosti), ako by to bolo s platenim za NT7 pri takomto scenari:

Momentalne pouzivam DirectEdition s live licenciou cez AMP Futures (kde mam zalozeny live account) s datafeedom od CQG. Dajme tomu, ze by som chcel vyuzit aj vlastnosti dostupne iba vo Full verzii. Zacal by som s mesacnym prenajmom SW (prvych 6 mesiacov), a nasledne by som sa rozhodol, ze chcem lifetime licenciu.

Otazka: Zapocitali by sa dovtedy zaplatene peniaze (t.j. 6x mesacny poplatok) do celkovej ceny SW, a teda platil by som zan o tolko menej?


Dakujem vopred za odpoved a prajem mnoho uspesnych obchodov :-)
AC

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...