Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hanslama:
Musíš sečíst komisi (0,95 dolaru) a poplatek burze podle obchodovaného kontraktu. Výsledkem je cena za půl obchodu (HT). Pro cenu za RT nutno vynásobit dvěma. Takže u YM to vychází na 4,22 jak píše tomagr.
Když se nad tím člověk zamyslí, je jasné, že brokeři celkovou komisi moc snížit nemohou - větší část tvoří poplatky burze, takže i kdyby pracovali úplně zadarmo, pořád by to něco stálo. Nejvíc u grains a meats.

Mirus mi přijde docela laciný. Já platím u Global Futures asi o dolar víc. A u Velocity Futures naopak o necelý dolar méně.
Je příjemné platit nízké komise, ale není to podstatné. Možná pro scalpery, ale jestli zaplatím ročně o 200 dolarů víc, než bych musel, to je úplně zanedbatelné. Důležité je, aby broker dobře fungoval a nebyly s ním problémy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ked som odchadzal od MF, tak som pouzil formular na stiahnutie penazi a do poznamky som napisal, ze ziadam o zatvorenie uctu, peniaze mi poslali a mailom mi oznamili, ze ucet bude aktivny este 6 mesiacov....aj po 8 mesiacoch sa ale mozem k uctu prihlasit...je to podla vas v poriadku? bol by som nerad, aby mi tam zaratali nejake poplatky za necinnost, nemate s tym niekto skusenost?......dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

Poplatek za neobchodování ..... chápu to tak že pokud jsem si nafundoval učet abych měl neomezená data na testování tak od tohoto měsíce se mě začne ten poplatek strhávat ??? 25$ ???

Hmmmm ....jako můžu si jen tak pinknout 5 obchodů a pokusit se o sklap na poplatek,ale to se mě zdá jako velká divočina.

Máte někdo řešení co s tím ???? Jiný broker ???

děkuji za názory.

S pozdravem Liliputek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Liliputek:
Mě snaha vyhnout se poplatku za neaktivitu přivedla k obchodování spreadů - hledal jsem obchody s malým rizikem, abych na nich netratil a přitom neplatil inactivity fees (ale u GF stačí tuším jeden obchod za dva měsíce). Spready se mi zalíbily a teď je nemám jako řešení z nouze, ale jako hlavní program.
Tak ty poplatky zkus vyřešit takto (navíc u spreadů je dvojnásobek obchodů, tak těch požadovaných 5 uděláš snadněji :) ), nebo výměnou brokera. Ještě se najdou takoví. kteří neaktivitu nezpoplatňují, ale ubývají. Navíc neobchodovat není z dlouhodobého pohledu vhodná strategie :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...