Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

No kdyz sem obchodoval na daxu tak mne tam jeste misto poplatku za obchod pribyl poplatek (exchange) z eur na dolary. KDyz ted jedu pouze americke trhy tak tam tento poplatek uz neni a fundoval sem v dolarech a cely ucet je dolarovy. A dnes opet chybi necelych 20dolaru zas to nesouhlasi s vcerejskem.. No nic jdu se zas trapit s anglictinou tohle se musi vyresit takhle to nejde. Nikde ve vypisu neni kam ty penize mizi. Jsou tam poplatky za obchod a pak zacatecni stav a konecny stav. A ten konecny proste nesouhlasi se zacatecnim nasledujiciho dne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

me se neslo nalogovat vcera odpoledne, kdyz se mi najednou sekla platforma (NT7) , asi v 16:50. a nepomohla ani reinstalace.
psali mi toto:
We get calls from people Thursday and Friday mornings with connection problems because the companies send out updates on Wednesday and Thursday nights. Zen-Fire might have been fine but with the new update it sees it as a threat.
dneska jsem se pripojil normálně. akorát mi blbne načítání některých trhů, když po reinstalaci zkouším upravit grafy do původní podoby (time sesion)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,
chystám se k výběru brokera a chtěl bych se zeptat na pár otázek. Budu vděčen za jakoukoliv pomoc.

1) začnu nejspíše triviální otázkou, ale prostě nevím. nikde jsem se nedočetl co je to clearingová společnost - ve vyhledávači na foru je příliš odkazů a v článkách nic, zatím mě napadá, že právě oni se semnou vypořádají ohledně finančních závazků, ale napadá mě co tedy dělá vlastně ten broker.
2) jaký je základní rozdíl mezi Dorman a RCG samozdřejmě na MF jsem popis četl, ale to mi moc nedalo, dost možná proto, že nevím odpověď na 1. otázku
3) budu fundovat účet, dostanu jméno a heslo od zenfire (počítám, že data jsou zdarma), jak se potom budu moci přepnout z live do sim a zase zpětně? zatím na sim mám data jen na měsíc a fundováním účtu bych se chtěl zbavit tohoto omezení, ale obchodovat live zatím nebudu. logicky mě napadá, že by byly dvoje přihlašovací údaje ke zdroji dat, ale nevím, zda je to součástí "základního balíčku"

Velice děkuji za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím diskutující,
chci se zeptat, jestli se někdo zkoušel napojit či přímo obchodovat u MF-ZF přes Multichart DT. Já jsem se zkoušel připojit, platforma se připojila ale nevím jak dál. Mohl by někdo přidat osobní zkušenost s tímto řešením obchodování, případně jak se správně připojit a jak takto obchodovat?
Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

díky Vám sa mi podarilo otvoriť účet v priebehu 24 hodin, to som nečakal ani vo sne. V nedeľu večer som začal vyplňovať žiadosť a potom som ju odoslal. V pondelok ked som sa dostal k PC po 18, už som mal mail od AJ, poslal som mu občanku a potvrdenie adresy a ráno som mal účet pripravený na nasypanie chechtákov.

Bolo to i vďaka Vám, takže veľké díky za podrobné inštrukcie. Fakt to chce len podrobne si prejsť vlákno a nájsť si užitočné info.

Prajem veľa úspešných obchodov.

Miro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...