Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Ladousek: jestli je to jeste aktualni, zde jsou odpovedi ;)

1) clearingova firma je firma, kde jsou fyzicky ulozene tvoje penize (na segregovanem uctu) a zaroven je to ona, kdo vlastne resi vsechny financni zavazky/pohledavky - tedy plati burze komise, prijima/posila zisky/ztraty protistrane (jeji clearing firme). Alespon tak si to predstavuju, mozna to neni zcela presne, ale pro zakladni orientaci to staci.
2) jediny rozdil je, ze u RCG muzes mit ucet i v eurech, kdezto Dorman pouze v USD (pokud se neco nezmenilo, uz jsem to dlouho nestudoval)
3) z live do sim se prepnes primo na grafu - pokud obchodujes primo z grafu, budes tam mit aktivni drop-down pole s nazvem "account", kde si muzes vybrat sim nebo live. Sim obchody jsou realizovany pouze lokalne na tvem PC, nic se nikam neposila, takze nejsou dvoje prihlasovaci udaje..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rad by som sa podelil o moju skusenost s brokerom Mirus.
Chcel som si u nich zalozit ucet o velkosti 4300 dolarov na obchodovanie trhu YM vyplnil som cely formular u dorman ... odoslal som im moju obcianku ... a ich odpoved bola ?,.....


Your individual account has been declined due to low financials. You do have the option to open a joint account with another individual providing that individual meets the financial requirements to open an account. Please let me know if you have any additional questions.


toto som vazne necakal ... ihned na to som im pisal ze aky maju problem ked ich minumum ballance je 2500 usd tak preco mi nechcu zalozit ucet a odpoved bola :


Yes but the $4,500 represents almost all the reserve capital you have to trade. That in additional to your very low annual income compliance has decided to decline the account. Their concern is that if you go debit by a few grand you will not have the funds to cover the debit and that is a risk they are not willing to take right now.


tak tolko k mojim skusenostiam s tymto brokerom .. a s Dormanom...naco potom maju stanoveny vobec minimum ballance ked tam clovek da skoro dvojnasobok a oni mu ucet neschvalia neviem aky maju somnou problem .. mozno to je tym ze v dotazniku som vyplnil ze mam rocny prijem mensi ako je 25000 USD ...v inom pripade nemozem vobec obchodovat pokial nezarabam viac ako 25 000??? ved to nema logiku predsa ..

Dakujem za hociaku radu ako sa pohnut s tymto dalej

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marcel7407:

kdybys trošku četl předtím než si se vrhnul na vyplňování věcí, kterým dostatečně nerozumíš, tak by si tady v tom vlákně a i všemožně jinde našel, že je potřeba ty formuláře vyplnit "trošku jinak"...teď si maximálně docílil toho, že už ti tenhle broker účet na druhý pokus neotevře, nebo minimálně nějakou dobu...ale je možné, že jim je to jedno..tj řešení pro tebe je následující - pročti si celé tohle vlákno..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marcel7407:

Broker se jistí, aby ho lidi nežalovali, když někdo ztratí účet a nebude mít z čeho žít. Vyžadují to americké zákony.

Já mám účet u Global Futures, tam ho lze založit tuším už od jednoho dolaru, ale kdybych napsal do formuláře nízký příjem, byl by se založením taky problém. Proto mi broker před vyplněním poslal instrukce, na co si dát pozor. Takže jsem skutečnost trochu "upravil" .

Jak píše majkll, budeš mít teď možná s Mirusem problém, pokud to neberou úplně jako formalitu. Zázračné zvýšení příjmů Ti nejspíš neuvěří. Jestli Tě svým odmítnutím naštvali, tak zkus někoho jiného, výběr seriozních brokerů je tady dostatečný, a popravdě, není mezi nimi zásadní rozdíl, zvykneš si. Pokud bys raději komunikoval s brokerem česky, je tady AMP (p. Sabo), Striker (p. Lembák) a Global Futures (p. Kužel).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vdaka za odpovede. Vlakno som cital dost podrobne a vyrozumel som ze s vyplnenim prijem nad 25 000 rocne chcu odo mna ucet za inkaso alebo nieco podobne . Problem vsak je ze som student, mam minimalne naklady a vazne ziadne ucty neplatim ktore by som im vedel odoslat s mojim menom. Takze som vlasnt v slepej ulicke .. lebo ked to vyzaduju US zakony tak to bude po mne chciet zjavne kazdy broker.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marcel7407:
Příjem si můžeš vymyslet, abys splnil formalitu, ale pak opravdu všichni brokeři (pokud vím) požadují oficiální doklad o nějaké finanční transakci, kde musí být jméno a adresa shodná s tou, kterou uvádíš. Měl by stačit bankovní výpis. Někdo tu taky psal, že to vyřešil dokladem (fakturou) na nákup ledničky nebo čeho v OK.
Mně to jako slepá ulička nepřipadá, tohle přece zvládneš. Zkus napsat třeba panu Kuželovi. Zná českou realitu a poradí, jak se s tím vypořádat (jaký doklad by byl přijatelný ...).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Paja1

Vdaka velmi pekne za radu aj za podporu :) ... uz tyzden hladam nejakeho vhodneho brokera citam tu vsetky mozne vlakna o tom, pozeram brokerske stranky ... cim viac toho pozeram tym viac som do toho zamotany a s tym zamietnutim uctu ma fakt dostali uz .... bez financnika a vas by som bol asi fakt nahrany .. este raz vdaka za radu s tym vypisom :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak uz mam i nafundovany ucet, teraz len zacat uspesne obchodovat. V pondelok rano som zaslal peniaze na RCG ucet a dnes (stvrtok) rano som mal od RCG mail, ze peniaze maju a mozem zacat obchodovat. Vdaka Van za uzitocne rady ako zaslat USD na RCG úcet. Bohuzial free ponukaju len NT 7 Direct Edition a ta uz je naviac i bez moznosti obchodovania z chart traderu. Este som to neskusal, zatial si nechavam otvorenú demo free verziu par dni.

Tak este raz diky za rady o otvoreni uctu a zaslani penazi, i dek viem anglicky, tak by som sa urcite trapil a 100x vypisoval AJovi, takto ani raz. Nech sa Vam vsetkym dari a stryko Sam nech je k nam stedry nie len na vianoce. Vela uspesnych obchodov.

Miro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den kolegové,
Předem chci poděkovat, z Vašich příspěvku a odpovědí jsem před dokončení založení účtu. Myslím, že je velice důležité abychom jsme stáli při sobě a pomáhali si, ještě jednou díky.
K mému dotazu. Máte někdo zkušenosti s tím kolik megabitů stáhnete při jednom live obchodním dni spojení MF+NT. Abych to objasnil, mé druhé nouzové připojení bych směřoval na mobilní připojení. Potřebuji si zjistit co by bylo výhodnější zdali nějaké připojení na skok při kterém budu platit pouze za to co stáhnu nebo určité při kterém mám příklad omezené množství stáhnutí 500MB za měsíc. Nejsem si jistý, zdali jsou nějaké rozdíly mezi Market replay connection při kterém si stáhnete celý obchodní den a děláte papír obchodování oproti živému obchodování. Chci být přichystán opravdu na vše. Omlouvám se, zdali se tento příspěvek nehodí do tohoto vlákna a popřípadě prosím administrátora o jeho vymazání. Kolegové díky za případné odpovědi.
Kubaiz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...