Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravím,
clearing mam RCG ked, som začínal obchodovat tak som prvýkrat posielal peniaze boli to USD teraz som prešiel na europske trhy a dolače som vybral a poslal EUR. ked sa pozriem do Daily info mam v tom trošku chaos. Posielal som EUR ale v platforme mi to ukazuje USD a stav učtu sa tam mení podla aktualneho kurzu,ked pozriem do daily info tak mam v prvej kolonke Account Totals converted to USD - US DOLLARS,Balances 2kolonka for EURO MONETRY U (EMU) ( EUR ) - Current Conversion rate to US DOLLARS - 1.35752000 Settlement Conversion rate to US DOLLARS - 1.35752000 no a ta tretia Balances for US DOLLARS ( USD ) - Current Conversion rate to US DOLLARS - 1.00000000
Settlement Conversion rate to US DOLLARS - 1.00000000 mi je zahadou su tam dolare ukazuje mi tam -35usd ale ja porpitom žiadne US trhy neobchodujem . Mam trošku chaos v tom.Nerozumiem tomu. Vie mi to niekdo objasnit?

Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Toto je sprava pre všetkých čo majú účet na obchodovaie u Mirusu a majú ,alebo mali problém,prípadne nie su spokojný s podporou,alebo clearingom u tejto spoločnosti.Skúsil som sa skontaktovať s konkurenčnu spoločnosťou AMP s tým že mám otvorený obchodný účet u Mirusu,ale rád by som prešiel k ním no za rovnakých podmienok v komisiach ,ktoré som mal u Mirusu.Bolo mi povedane že ak prevediem financie k nim a budem mať účet u AMP dajú mi tú istú cenu za RT aku mám tu a k tomu mám podporu v Slovenskom jayzku u slovenskeho brokera.Broker mi spomenul že je takáto možnosť a bolo mi povedane že sú schopný zrovnať cenu aj pre existujúcich klintov od IB prípadne iných futures brokerov.


Frox

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...
Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...