Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Analýza spreadů zemědělských komodit: pšenice


Doporučené příspěvky

To Krakra: jak jste to myslel s tim "vice komunikace mezi tradery"? Rovnez mi prijde, ze spreadova vetev na finacniku nejak poumira. Muzu se zeptat, jake obchody provozujete? Spready mi prijdou do zacatku lepsi. Clovek tak nehleda svaty gral vstupu-pravdepodobnost je zvysena sezonnosti. Vynosovy potencial mensi, ale pri kapitalu cca 7000 USD a nutnosti 12h chozeni do bezne prace, mi to prijde jako dobry zacatek. I tak jsem otestoval pres vstupni okna od MRCI ruzne vstupy a vystupy, jakoze variace zda brat pri vstupu okno tyden, dva ci tri pred a po optimalizovanem datu od MRCI, vstup na prvnim prorazeni swingu, nebo na 123. Urcite rozdily ve vysledcich jsou, nicmene narovinu, pokud ten rok proste dany spread neda, tak zkratka neda. Rad bych, kdyby obcas prispel nekdo, kdo uz je doopravdy profesional. Ocenuji i kratke vety a nazory typu krakra ze nad tim nema smysl uvazovat apod, protoze jsou lepsi potencialni vynosy.Slo by hodit nejake napovedy, na co bych se tak mohl zamerit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 34
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 6 years later...

Pozdravujem,

venuje sa niekto reálnemu obchodovaniu založenému na tu predvedenom princípe?
Zdá sa mi to ako zaujímavá analýza, no nik sa tu uz nezapojil viac ako peť rokov.
máte niekto skúsenosti ako sa to pohlo ďalej?
urobili ste si niekto podobné analýzy i iných komodit alebo iných termínov?
Ja som práve naťahal historické data (2000 - 2014), skúšam ich konvertovať do XLS.
Nasledne chcem na nich spraviť podobné analýzy, prednostne začnem s Wheat, aby som si to mohol porovnať s tu zverejnenou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...