Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


wixx

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 354
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

DanielaN Wrote:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,
>
> nemohl by mi někdo poradit jak, nebo jestli vůbec,
> se dá v TS platformě změnit měřítko, tak abych
> neměla rozhraní 10 bodů, ale menší což mě vyhovuje
> víc. Je to možné změnit??

To se nastavuje samo podle toho jaka je zrovna volatilita a taky podle toho co mas za graf, jaky na nem jsou indikatory atd. Muzes to ovlivnit tim, ze zapnes "background dragging" a na ose si to zazoomujes, roztahnes podle potreby a meritko se automaticky prizpusobi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 4 týdny později...

Hezky den vsem,

pozivate nekdo synchronizaci pozic account vs strategie v easylanguage?
pozivam 10-60min timeframe.

jde mi o nasledujici:
1) pokud ma account pozici a strategie ne, tak exit
2) pokud ma strategie pozici a account ne, rekneme minutu od vstupu strategie, pak vstoupit na market order (tady bude predpokladam nutne nejdriv ukoncit pozici strategie a pak vygenerovat novy order).

nejaky tipy/rady na toto tema?

Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 4 týdny později...
  • 3 months later...

Ahoj, vidím, že se tu celkem nakupily spíše dotazy než odpovědi, přesto se zde zkusím zeptat. Letos budu dělat diplomku na téma AOS, a tak najíždím info odkud se dá. První problém spatřuji v obchodovací (a hlavně testovací) platformě. Tradestation mně připadá jako dobrá věc, ale financování tohoto sw už je horší (5000$ poč. kapitál a další poplatky za data). Předně bych se chtěl zeptat, jestli zde není nějaká možnost používat TS free, data bych si even. zaplatil (někde jsem četl 50 $)? Dále jsem zde četl něco o možnosti zkušební 6měsíční lhůty na TS, což by bylo skvělé. Dal by mi někdo info, co a jak? Pokud to jinak nepůjde, budu muset nejspíše sehnat externí data a vše dělat v Ninjatraderovi. Případné reakce by mi moc potěšily :) Díky, M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@Mira7

Pokud chceš cokoli řešit s Tradestation, nejprve musíš otevřít účet, a jak sám píšeš, minimální vklad pro otevření účtu je 5000 $.

TS platforma se dá na netu najít i "nečestnou" cestou, ale nejsem si jistý, jestli tam funguje Walk-forward-optimizer. Data do toho můžeš dát ASCII, ty také najdeš na netu, případně bychom ti nějaké uploadnuli.

Z.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@testerfx

Když kliknu na BECOME A DEVELOPER, tak to chce v kroku 4 zadat přihlašovací údaje nebo registraci, ale mám za to, že toto souvisí s TradingApp Store.....nikde tam nevidím tu informaci, o které píšeš, že Developer Account je za 20 usd, proto jsem tě požádal o bližší info a zatím jsem se nic nedozvěděl ani z TS webu ani od tebe.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

17. Special Platform Fee Rate for Developers.

As long as you are a participant, as a
Developer, in TradeStation TradingApp Store and have Trading Product available on
TradeStation TradingApp Store, you will be entitled to up to two (2) Platform subscriptions from
TradeStation Technologies for a base platform fee of $21.00 per month, plus monthly data and
news fees that apply to the data and news services you select.




Neviem co k tomu viac mam napisat, vsetky detaily su obsiahnute v Agreements, ako aj ta o mesacnej platbe za sluzbu.

Treba si precitat podmienky spoluprace, potom reagovat :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@testerfx
děláš si legraci?
Četl jsi ten odstavec "17. Special Platform Fee Rate for Developers" až do konce?
Máš pocit, že by "Mira7" před psaním diplomky disponoval nějakým "trading productem"?
A půjčíš mu svou creditku, až ho nakonec budou kasírovat?

Díky tvým "radám" jsme do této diskuze naplácali několik zbytečných příspěvků a Mira7 je zase tam kde byl...na začátku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ok, tak trochu z praxe, az to tu uvediem na pravu mieru.
Developer acc som pouzival dostatocne dlho, aby som vedel o com tu pisem.
Poskytol som radu, ako s vyhnut zbytocnemu fundovaniu $5000 resp. $2000 za FX ucet, pritom mat plnohodnotnu platformu aj s datami, bez akychkolvek problemov.
Nikto v TS nezistuje, ci mas trading product. Vlastne ani mat nemozes, ked ides robit development :)


Co sa tyka kreditky, tak to je z dovodu automatickych platieb za sluzby. Neviem co je na tom zvlastne a akym inym sposobom chces platit?

Pokial nevyhovuju dane rady, tak nech si dotycny zozenie balik na nafundovanie, alebo na mesacny prenajom, viac k tomu nemam co napisat.

Este jedna dolezita vec, neviem k akej diplomovke to Mira7 potrebuje, ale pokial to mysli vazne s AOS tak by som sa TS vyhol oblukom, je to poriadny nepodarok, dobry akurat tak na zoznamenie sa ako to vlastne funguje, ale nie na seriozny development.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...