Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


wixx

Doporučené příspěvky

Honza K. Wrote:
-------------------------------------------------------
> Detroit - vítejte v klubu :-)))) Má TS práva na
> zápis do daného adresáře? Zkuste změnit UAC
> nastavení, jestli to problém pořeší... Případně
> zkuste uložit workspace někam mimo program files,
> jestli se to povede..


Diky, Honza. Ja vypinam UAC na kazdem PC coby prvni ukon jakmile k nemu usednu (at uz patri komukoliv). Tomu kdo UAC vymyslel bych ho na PC zapnul na maximum bez moznosti vypnuti, aby si to poradne vyzral :)
Permissions na souborech jsem zkontroloval, zde problem nebyl. Zjistil jsem ze lze ukladat workspaces s novym jmenem, coz me vedlo k zaveru ze nejake "zbytkove procesy", zrejme vysledkem denniho zamrzani platformy zrejme drzi "lock" na souborech v MyWork. Nakonec se to vyresilo obycejnym restartem PC - snad to nekomu v budoucnu pomuze.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • Odpovědí 354
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Problém s Optimalizací v TS 9.5:

V grafu mám:
-Data1 @TF.D 15m session 9:30-16:00
-Data2 @TF.D Daily Regular session (nebo 405m session 9:30-16:15)

Jsou-li data2 "delší" než data1 (konec session data2 je později než data1), tak optimalizační report generuje chybné výsledky, které neodpovídají číslům v Performance reportu.
Je-li konec session data1 a data2 stejný nebo data1 končí později, tak je optimalizace v pořádku.

Má někdo podobnou zkušenost? Je to bug v TS? Nebo to lze nějak vyřešit?
Děkuji předem za případné reakce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 4 týdny později...

Ahoj, mám dotaz ohledně pouštění strategií v Tradestation. Chci automaticky obchodovat intradenně jeden kontrakt na YM. Mám ale více strategii, které bych rád obchodoval současně tak, že když přijde signál u nějaké strategie a žádná jiná nebude v pozici, vstoupím do pozice. Snažil jsem se, aby strategie vzájemně co nejméně korelovali, tedy aby se jednotlivé strategie co nejvíce doplňovali. Jde mi o to jak toto aplikovat. Při backtestu jsem všechny strategie vložil do jednoho Worksheetu a vše fungovalo jak má. Pokud ale pustím všechny strategie naráz v jednom worksheetu na Sim, zdá se mi že se začnou strategie navzájem ovlivňovat a nastává zmatek.
Může mi někdo prosím poradit zkušenosti s pouštěním více strategií na jednom grafu, pro jeden účet, tak aby byl obchodován maximálně vždy jeden kontrakt? V každé strategii mám kontrolu Marketposition.
Díky a přeji pěkný den.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pozor - každá instance v TS vidí pouze samu sebe, pokud tedy pustíte dvě strategie obchodující stejný symbol na stejném účtu, tak se budou reálné pozice navzájem "rušit" a strategie mohou jít v závislosti na nastavení do stavu "position match = false". Jinak řečeno není možné být zároveň long a zároveň short (v takovém případě bude reálný výsledek flat). Pokud kontrolujete marketposition, tak tím jenom zjistíte, jestli je daná strategie long, short nebo flat, ale neřekne vám nic o tom, jestli jste skutečně long apod. a kolik kontraktů. Jestli umíte anglicky, zkuste si projít forum TS, např. tady:

community.tradestation.com/Discussions/Topic.aspx?Topic_ID=111900

Způsobů, jak dosáhnout kýženého je více.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ARGO Napsal:
-------------------------------------------------------
> zdravím, najde se tu někdo, kdo by mi poskytnul
> ticková historická data z Trade Station? Velice
> úspěšně jsem tradoval jednu strategii, která se
> přestala líbit brokerům s MT4, tak bych ji rád
> zkusil na tradestationu.
> Děkuji za reakci, Míla H.

To nechápu - jakože se brokerům nelíbilo, že vyděláváte, tak vám neumožnili obchodovat? Jinak TS vám přímo v platformě dá 6 měsíců tickových dat, je to málo?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, mám další začátečnický dotaz. V Tradestation, v Sim Modu pustím jednu strategii a povolím automatické obchodování. Strategie běží a do grafu se zakreslují provedené obchody. Většina obchodů je ale do grafu zakreslena jaksi dvojitě, tzn. Jako by proběhly obchody dva naráz jen s mírně posunutým vstupem a výstupem v čase nebo v ceně. Dle Trade Manageru ale proběhl obchod jen jeden (jeden kontrakt). Je možné, že se do grafu vykreslují živé obchody a zároveň obchody, které proběhnou v rámci Backtestu na nových datech a obchod proběhne trochu jinak? Pokud to tak je, je možné vypnout zobrazování Backtest obchodů když jedu strategii automaticky živě? Děkuji za radu!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...