Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


wixx

Doporučené příspěvky

OK, díky za odpověď.
Teď už to je konečně trochu k věci, nicméně si trochu protiřečíš.
Napřed jsi napsal jsi, že si máme pořádně přečíst agreement a paka teprve něco psát, a teď už zase píšeš, že ty pravidla z odstavce 17 stejně nikdo v TS nekontroluje.

Použití kreditky mi nepřijde zvláštní (nic takového jsem nepsal), jen je tam uvedeno, že mají právo si zpětně doúčtovat plnou cenu, a kde máš jistotu, že to neudělají, když podepíšeš agreement?

Proč si myslíš, že když se někdo přihlásí do TS jako developer, že nemůže mít žádný produkt?
Podle tebe se tam přihlašují jen nováčci, kteří TS nikdy neviděli?

Pokud jsi opravdu chtěl poradit, mohl jsi to od začátku udělat přímočařeji a konkrétní informací a ne tady frajeřit s odkazem na development center. Sorry, ale podle mě tady jen lidem motáš hlavu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 354
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

JakubT

Myslím, že problém by mal byť v tom, že tvoj PC používa ako desatinú čiarku čiarku (,) ale v US používajú ako desatinú čiarku bodku (.)
Treba to zmeniť v štart, ovládací panel, miestne jazykové nastavenia, ďalšie nastavenia a tam do oddelovača desatiných miest nastaviť bodku. ,,,,,, reštartovať PC a skúsiť CA ,,,,, už si nepamatám či som aj preinštaloval TS alebo nie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj lidi, vyskytl se mi zajímavý problém. Vytvořil jsem 2 různé strategie z jednoho kodu a na jednom mi strategie vstupuje a na druhém ne. Nevíte někdo proč? Lepší bude screen. Strategie na horním screenu vstupuje normálně, ale strategie na dolním screenu nevstupuje, i když nakupuje i prodává. Open position je totiž 1, místo aby bylo dole v liště napsáno dvě. Nevíte někdo co s tím? Proč strategie nevstupuje? Nahoře v otevřených pozicích bych měl mít 2x EMD, ale je tam pouze 1x EMD.

42113

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dolphinfilip,
Máš zaškrtnuto "Allow multimple automated strategies on multiple charts using the same futures/forex symbol"?
Najdeš to ve "Format strategies/Properties for All/Automation".

Nahoře v otevřených pozicích podle mě nebudeš mít 2x EMD, ale součet obou pozic v jednom ukazateli.
Je to už dlouho, co jsem obchodoval dvě strategie na jednom trhu, ale myslím, že to tak bylo....snad si to pamatuji správně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim vas

potreboval by som poradit sledujem trh euro stoxx 50 futures FESX na deme od plus500 ale potreboval by som uz zacat testovat na niakych dlhšich datach jak 3 dni pozadu ktore demo plus 500 ponuka . Je niaka moznost zohnat si ich zdarma alebo za niaky poplatok kedze vedsina clankou a diskusii je tu uz staršich . u TS si musim spravit a fundovat ucet aby som mohol zacat aspon backtestovat je to tak ? neni aj naka ina alternativa ? kedže o fesx tu toho kde obchodovat moc popisane neni aspon som toho vela nenasiel a to že som sa nacital tych člankov .. vopred dakujem :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Franta1441

V klasickej ponuke TS som nenašiel žiadne NumbersBary,,,, trochu spom sa tam pohrabal v diskusiach ohľadom TS a stiahol si Numbers Bary od ľudí čo si to naprogramovali v EasyLanguagy ,,,, ale celkovo to nebolo ono, napríklad stranu BID a ASK som mal prehodenú naopak.

Tie numbers bary čo som mal do TS sa ani nedali porovnať so sierou. Aj z toho dôvodu stále používam sierru.
ak by niekto vedel o zaujimavom volumeprofile a numbers baroch do TS tiež by ma to zaujimalo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Franta1441 a Blue Dragon

Tento dotaz jsem dával už před více než měsícem do jiné diskuse tady, tak ještě jednou
"Ahoj,

po delší době mám dotaz na FIMS a TS - Insider Bars jsou už dlouho funkční (verze 33) a otázka zní: lze tento nástroj použít pro FIMS obchodování? Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Případně nedošlo k nějakému posunu u TS u jiného nástroje, který by to umožňoval?"

Insider Bars jsou placené a ne úplně levně, otázka je, jestli má cenu je kupovat - aby splňovaly nároky na FIMS.



Macros

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Na toto se případně používá MultiCharts. Je to takový klon tradestation, který lze napojit i na jiné brokery.
P

Franta1441 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobry den,
>
> prosim rad bych se zeptali jestli je mozne
> propojit TS jakozto brokera s platformou Sierra
> Chart (podobne jako je mozne propojit Interactive
> Brokers se Sierrou).
>
> Moc dekuji


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím,

hledám, jestli je v TS možnost změřit si nějaké vzdálenosti v grafu v USD - nevim, jak se to přesně jmenuje, ale třeba chcete vidět, jak velký je nějaký pohyb, natáhnete si úsečku a ta ukáže kolik je to celkem USD. Nedaří se mi to najít. Předem děkuji za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...