Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


wixx

Doporučené příspěvky

Dvojí obchody jsou 1. obchody strategie, 2. "Sim reálné" obchody. Obojí se rozchází kvůli slippage. pokud chcete obchody schovat, tak ty "reálné" se dají schovat kliknutím pravým tlačítkem myši v grafu, vyberte Format account orders & positions a tam odkšrtněte u položky "status". Pokud nechcete vidět obchody strategie, tak do Format Strategies a tlačítko Format a tam si můžete pohrát s entries a exits. Jinak ale úplně schovat obchody strategie, no já to nedělám není důvod, takže nevím. Napadá mě jednoduše si vytvořit dva grafy, jeden bude ukazovat jenom reálné obchody, druhý bude ukazovat obchody strategie a je vymalováno :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 354
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj, díky za rady! Ohledně mé snahy mít více strategii na jednom grafu mám další dotaz. Mým cílem je být pokud možno jen jeden kontrakt bud long, nebo short. Pomocí GetPositionQuantity lze hlídat kolik pozic je na účtu otevřeno. Jediné nebezpečí je pokud dvě strategie mají vstup na jednom baru, to pak vstoupí obě. Můj dotaz je: mám všechny strategie jako Breakout. Pokud mám zaplé okamžité odesílání Stop příkazů na server (Send strategy generated stop orders directly to..) aplikace zablokuje Margin za 1 kontrakt ihned po vložení Buy Stop příkazu do grafu. Pokud se více strategii snaží vložit Buy Stop příkazy ve stejný čas, velikost mého účtu již nestačí a aniž bych byl exekuován tak již není možné zadávat další Buy Stop příkazy. Pokud odesílání Stop na server vypnu, vše funguje dle mých představ, Margin se strhne až po vyplnění příkazu, nevýhoda ale je že nejsem chráněn proti výpadkům na mé straně protože SetStopLoss take není odeslán na server. Je nějaký cesta jak zajisti aby Buy Stop příkazy neblokovali Margin dříve něž budou vyplněny a zároveň SetStopLoss byl odeslán na server ihned po vstupu do trhu? Ještě jednou děkuji za pomoc!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Peterxy Wrote:
-------------------------------------------------------
> Trocha som sa hral s grafmi. Urobil som
> jednomesačné sviečky na @ES od roku 1998.
> Pravdepodobne nás čaká tento rok poriadna jazda
> smerom dole. Čo si o tom myslíte?

Ja si o tom myslim to, ze to je nepovedenej vtip. Sorry, ale tohle je fakt moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

Ahoj,
mám takovej trochu blbej dotaz. Chci si z tradestation účtu vybrat nějaké peníze, ale abych mohl požádat o online wire transfer, chtějí po mě nejdřív vyplnit "online transfer authorization agreement" a k němu mám přiložit "voided check for a checking account or a deposit slip for a savings account". Může mi někdo prosím říct co to znamená? Rád bych si konečně užil nějaké plody svého obchodování...
Moc děkuju za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lexx Wrote:
-------------------------------------------------------
> Ahoj,
> mám takovej trochu blbej dotaz. Chci si z
> tradestation účtu vybrat nějaké peníze, ale abych
> mohl požádat o online wire transfer, chtějí po mě
> nejdřív vyplnit "online transfer authorization
> agreement" a k němu mám přiložit "voided check for
> a checking account or a deposit slip for a savings
> account". Může mi někdo prosím říct co to znamená?
> Rád bych si konečně užil nějaké plody svého
> obchodování...
> Moc děkuju za pomoc.

To je zde v severni americe normalni zpusob prevodu penez, das jim prazdnej sek ze svoji sekovy knizky a oni podle cisla banky a uctu na tom seku prevedou penize. Evropa tohle zatim nema, a asi nikdy mit nebude (to by byl jeden podvod za druhym :))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím všetkých.

Chcel by som sa opýtať či je v TS možné zobraziť Footprinty/NumbersBary na US Future trhoch alebo akciách ?

Ak áno dása s týmito dátami pracovať prostredníctvom Easylanguage ?
Napríklad zoberiem 3 tituly (vymyslím si Microsoft Google a GM) a nechám si počítať kumulovanú deltu z týchto troch akcií, alebo sledujem SUMU Askov / Bidov z týchto troch akcií ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Blue Dragon Wrote:
-------------------------------------------------------
> Zdravím všetkých.
>
> Chcel by som sa opýtať či je v TS možné zobraziť
> Footprinty/NumbersBary na US Future trhoch alebo
> akciách ?
>

Pokud vim, toto neni mozne. Sam bych rad kdyby to slo a zkoumal jsem zda lze, ale vysledek vyzkumu me nepotesil. (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: detroit

Ešte ma napadla jedna vec ( s TS nemám skúsenosť a preto sa rozhodujem či isť dotoho alebo nie)

Je pri programovaní AOS možné použiť intermarket analýzu ?
Napríklad primárne obchodujem YM ale vstup je OK iba v tom prípade ak je podmienka splnená aj na NQ, ES a TF.

Vstupujem v YM long ak je cena nad EMA 34 napr. a tento vstup je platný iba ak je cena nad EMA 34 aj naNQ, ES a TF.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Blue Dragon Wrote:
-------------------------------------------------------
>
> Je pri programovaní AOS možné použiť intermarket
> analýzu ?
> Napríklad primárne obchodujem YM ale vstup je OK
> iba v tom prípade ak je podmienka splnená aj na
> NQ, ES a TF.
>
> Vstupujem v YM long ak je cena nad EMA 34 napr. a
> tento vstup je platný iba ak je cena nad EMA 34 aj
> naNQ, ES a TF.

To by snad nemel byt problem, myslim ze se pak referuje v kodu na DATA1, DATA2 atd.. Sam tohle nedelam, ale myslim ze jsem to nekde videl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...