Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

filtrovanie vstupov


NLA

Doporučené příspěvky

Prvně se omlouvám ,že jsem oživil mrtvý Topic ,ale nenašel jsem nic ,kam by se můj postřeh hodil lépe.
Mám Pattern který má RRR 1 : 1.75 a skore 38 vítězství a 41 proher ,což znamená profit 5100 Dolarů a vydělá 64.5 Dolarů na každý obchod. Po použití filtru mám 21 vítězných obchodů a 17 ztrátových ,což mě přehupuje přes 50% úspěšnost a vydělá 104 Dolarů na každý obchod ,ale celkový zisk mi klesá na 3950 Dolarů. Sice odfiltruji větší množství ztrátových obchodů ,než vítězných ,ale vzhledem k RRR ubírám ze zisku. Co si myslíte o takovém filtru a má smysl jej používat ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 36
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Maxim Colloseus:

urcite ma takovy filtr smysl..v prve rade totiz nejde o co nejvyssi celkovy profit..dulezitejsi je RRR, win%, drawdown ci zisk na obchod..to, ze profit klesl o tisic dolaru, bohate vykompenzovaly dalsi cisla..a ty jsou dulezitejsi..celkovy profit se da navysit pridanim kontraktů...dulezite je aby byl zaklad co nejrobustnejsi..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Maxim Colloseus
Záleží na tom jak se cítíte. Já mám strategii, kde mi vychází RRR 1:6, úspěšnost kolem 70%, ale je to dost nátočné na čas. Nemám rád tyto obchody. Raději obchoduji s nízkým RRR, nízkou úspěšností a časově nenáročné. Takovým obchodům dávám přednost. Nějaký ten pátek se již věnuji obchodům a dlouhodobým sledováním grafů se cítím unaven. Hlavně si uvědomuji, že je to uplně zbytečné. Myslím tím z hlediska profitů na futures. U akcií naopak držím pozice dlouhodobě, tam mi to vyhovuje zase lépe.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

zdravým :)

Zaujímalo by ma, ako nastavujete, teda aké časové obdobie používate pre RSI a Williams %R, momentum pre 1 hod, 30 min, 15 min a 5 min. grafy. Dúfam že sa zo mnou o to podelíte ;) momentálne súšam obdobie 14 na všetky grafy. ale neviem či na rýchlejších grafoch (pod 1 hod) už niesu tie indikatori skreslené.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...