Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Dobrý den, chci si otevřít účet u AMP futures. Dočetl jsem se, že někteří to zde u nich vytvořené mají, ale přes Dorman. Mě je pouze 18 a bylo mi řečeno zástupcem AMP, že si účet můžu otevřít klidně i v tomto věku, ale přes Clear Chicago Group(amp.clearchicagogroup.com/application/customer_info.aspx). Máte někdo zkušenost s touto možností založení účtu u AMP? Děkuji za všechny odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...

to lostekos:
Na tenhle problém jsem se jich ptal i sám, ale přesně jsem teda nepochopil kde signály drží. Vzhledem k tomu, že mi řekli, že v případě problému(např. výpadek internetu apod.) budu muset volat na tradedesk pro zrušení příkazu.
Pokud byste chtěl, můžu Vám poslat odkaz, kde si najdete příslušné číslo na trade desk. Volá se do AMP. Při volání je údajně potřeba jen znát své ID číslo.
Sám mám ale další dotaz. Mám u nich účet také, chci obchodovat TF, jsem propojený pomocí TradingTechnologies. Nefungují mi ale historická data, prostě je podle nich není možné nyní získat, prý nějaký problém u TT. Nikdo mi neřekl jak dlouho to má trvat a jestli je možná nějaká jiná cesta....Máte někdo zkušenost s tímto??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...
  • 2 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...