Doporučené příspěvky

Pěkný den všem,
při snaze zjistit informace o Mirus futures a jejich podmínkách se velmi často cituje i AMP futures jako jejich konkurent na poli Zen-Fire a Ninja Trader technologie poskytující broker.
www.ampfutures.com/
Protože Mirus futures jsou zatím značně laxní s odpovědí na e-maily, chci se zeptat na Vaše názory nebo zkušenosti s tímto brokerem (tedy AMP futures).
(Pro přehlednost zakládám nové vlákno, aby se nemíchaly Mirus futures a AMP v jednom vlákně)
Díky za jakékoli pozitivní i negativní reference.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Lucínku díky za založení vlákna!

Ve stručnosti co zatím vím:
Minimální account: 2000 $
Komise: 4,30 RT ze emini ER2
Clearing: Dorman
NinjaTrader: možnost využít verze "Direct" která má omezené funkce ale je možné ji použít pro live trading zdarma
Reference: poměrně dost spokojených komentářů na Elitetrader (diskuze "Amp Futures or Mirus")
Etika: doporučuji diskuzi "Amp Futures - I smell a rat" na Elitetrader (samovychvalování se dá pochopit, ale pomlouvání konkurence je špína)
Support: na moji otázku odpověděli tentýž den (mailová komunikace), broker nabízí asistenci přes yahoo messenger (i pro ne-zákazníky)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
ja jenom dodam, ze AMP futures poskytuje NT Direct a plnohodnotna verze NT (s ATM strategiemi) se pronajima primo od vyrobce Ninja Traderu, ne pres AMP Futures. Vcera mi to napsali v mailu.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
A konečně (protože se tahle debata tak trochu začala ve vlákně o Mirus futures), tak MF nabízí to samé - NT bez ATM strategies zdarma, jinak objednávka přímo u NT.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
moja prva skusenost s AMP, vcera som si poziadal o demac na porovnanie, kedze som bol celkom prekvapeny marginom ktory ponukaju. ER, NQ, YM, 500 USD a ES 400 USD. to som zatial nevidel.
ale k veci:

neslo mi pripojit sa, napisal som do mailu ze cez Mirus sa pripojim a AMP ma problem, kontaktovali ma asi za minutu. chalan mi poslal nejaky FIX porgram, spustil som ho, v zapati hlaska ci moze ovladat mys a vidiet plochu. tak som odklikol Yes, komunikacia cez chat, chalan vyriesil nastavenia a za minutu som frcal.

povedal by som ze takto rychli servis som este nevidel.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Přeji dobrý den,
měl bych dotaz na někoho, kdo už má otevřený account u ampfutures. Formulář fw8ben jsem vyplnil, jen nevím jestli mám zaškrtnout 11, u formuláře signature vůbec netuším co mám vyplnit - co přesně jste vyplňovali vy?
Děkuji za případné odpovědi

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Může mi někdo poradit co napsat do kolonky při otevírání účtu u AMP? Děkuji.

Current Bank/Money Market accounts
firm_________________________ Checking
City_________________________ Saving

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj. Děkuji za rychlou odpověď.
A ještě bych měl jeden dotaz. Po zaslaní peněz a připsání na konto posílá AMP nové heslo nebo se používá stejné které jsem zadával u Dormana při registraci? Zatím mi AMP poslalo jen výpis účtu s připsanými financemi.Díky moc za info.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,
po odeslání pěnez mi přišel od AMP mail (Ninja w/Zen-Fire "Live" Trading Account Set Up Instructions), kde mi sdělili: Free Version License key pro Ninjatrader + username a password pro live trading + postup jak zprovoznit Nj pro live trading.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
zdravím,
chci se zeptat. Mám ted demo NT a jsou data z něj použitelná pro backtesting? Nebo jsou nějak zkreslená? Lze si je ukládat a pak na jejich základě provést plnohodnotný a kvaltiní backtest?

díky Jirka

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se