Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Zdravím,

nevíte náhodou někdo co tohle znamená? Byla to hláška při uzavření obchodu. Obchoduji u AMP s daty CQG. Dívala jsem se na stránky AMP a margin mají pořád stejný.

díky

Použitá marže: USD500
Celková rozpětí portfolia včetně této objednávky: USD1000
Tato objednávka zvyšuje marži o USD500.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
On 15.1.2019 at 19:16, Hofi napsal/a:

Zdravím,

nevíte náhodou někdo co tohle znamená? Byla to hláška při uzavření obchodu. Obchoduji u AMP s daty CQG. Dívala jsem se na stránky AMP a margin mají pořád stejný.

díky

Použitá marže: USD500
Celková rozpětí portfolia včetně této objednávky: USD1000
Tato objednávka zvyšuje marži o USD500.

Neobjasní Váš problém tato informace ?

https://support.ampglobal.com/hc/en-us/articles/220706067-OCO-Orders-Required-Margin-Explanation

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 10 hodinami, Hofi napsal/a:

No, skoro to vypadá, že ano. Ale, že s tím přišli až teď. A výše uvedená zpráva mi vyskočila při uzavření obchodu, ne při otevření. Dle zprávy v odkazu vadí, že mám při otevření obchodu nastaveno automatické umístění SL a zároveň i PT?

Děkuji

V tom textu je to vysvětleno velmi dobře. Umístění SL a PT zároveň nevadí, ale zdvojnásobí to požadavek na marži - takže při otevíraní pozice s tím musíte počítat.

R.

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím,

Prosím o radu.

Od AMP mám Sierra Chart data CQG. Chci přejít na Live. Jak to udělat a na co si mám dát pozor?

- kolik peněz poslat na účet? Na stránkách AMP jsem našel pouze to, že na účtu musí být 500 USD.

-v SCh mám v políčku Trade zaškrtnutý Trade Simulation Mode On. Trading Locked. Jak to odemknu?

-zadávám market příkazy z Trade Window. Co mám zaškrtnout, aby příkazy šly na burzu?

 

Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Záleží také co chcete obchodovat a kolik je margin. Na účtě musíte mít tolik, aby jste tam měl výši marginu. Jelikož nejnižší margin u AMP je 500 USD, tak píší, že stačí pouze tato částka. Je to ale určitě málo. Při začátku tam musíte mít daleko víc. 500 je málo. S tím by jste obchodat nemohl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...
×
×
  • Vytvořit...