Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Tak jsem s Mirem založil účet. Vše proběhlo hladce. Teď ještě počkáme, co na to Dorman. Ptal jsem se ho tedy na problémy, které se některým zde přítomným traderů vyskytly.
Miro psal, že nejvíce problému bylo v komunikaci bylo z důvodu špatné kominikace s helpdeskem (asi špatná angličtina). Pak prý na nějaký čas přestali otevírat účty čechům a slovákům. Z těchto důvodů si tam Mira najali, aby nás měl na starost. Takže teď by snad mělo být vše ok.
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj vsetci, tak tiez sa podelim. Mam zalozeny live ucet u AMP. Siel som do toho aj napriek tomu, ze ma tiez trochu vystrasili prispevky co tu o nich boli. Ale povedal som si, kazdy ma svoj nazor, tazko si ho urobit na zaklade zopar prispevkov, a volit mirius alebo AMP mi pride jedno, maju rovnaku clearing comp. Dorman takze ked tak zmena by nemala byt problem :), a vo vlakne o miriuse sa ludia stazovali na vypadky, takze je to na kazdom podla mna.
Najskor som komunikoval s Danom Culpom, odpisoval mi uplne v pohode na vsetky otazky. Zalozil som ucet, vyplnil formular, poslal oskenovane dokumenty a tak ako pise honzasek do hodiny to bolo. Potom prevod penazi cez internet banking CSOB, za 3 dni to bolo na ucte. Dostal som vsetky pristupove udaje od AMP nastavil a bezi zatial bez problemov. Teraz tiez komunikujem s Mirom Sabom, pride mi ustretovy. Na moje otazky mi ani neodpisoval mail ale mi rovno zavolal. Dal mi tel. kontakt aj skype, vobec nie je problem sa s nim spojit a riesit veci v slovencine alebo cestine, dufam ze to tak zostane :)
No a teraz uz len obchodovat. Vcera som mal prvy live obchod ale toto vlakno nie je o tom, takze ja osobne zatial nevidim problem preco nie AMP Futures (margin 500 USD, RT commission 4.80 USD).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak vidím, že jseš už dál než já. Já jště čekám na peníze a pak posílám. Možná by si mi mohl poradit, jak si poslal peníze přes ČSOB int. banking. Mám taky účet v ČSOB, ale nějak si nevím rady s vyplněním formuláře na int. banking. Nedal by se uděla nějaký print z tvého vyplněného formuláře? A ještě jedna otázka, kolik se ti cestou strhlo za poplatky převodu?
Honza :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak dam to sem aj pre ostatnych ;) Screen prevodu presne ako som ho zadal v internetovom bankovnictve CSOB (v Ceskej CSOB nie Slovenskej, zijem v CR :)). Diskutoval som to s mojim osobnym bankerom. Josef Novak samozrejme nie moje meno ani cislo od Dorman nemam 12345, ale to si doplnite svoje. Dolezite je dat ABA banky do adresy, nie ako predcislie uctu, (to mi poradili v CSOB) a vylohy dat OUR, teda vsetko plati platce. Za prevod 5000 USD mi CSOB strhla 646 CZK, nic ine mi nikto zatial nestrhol. Za 3 dni to bolo v Dorman na ucte. Uspesne prevody zela, Fuxo

13036

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...