Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál: NinjaTrader a vlastní automatizovaná obchodní strategie


Doporučené příspěvky

Aha, tak už jsem to rozchodil, ale absolutně nevim, co jsem udělal jinak než při předchozích pokusech, takže nemůžu poradit. No každopádně jsem nabyl dojmu, že NJ má občas problémy buď s vlastní cache nebo nějakým způsobem s relodingem, tzn. že něco vypadá, že nefunguje, ještě neznamená, že to opravdu nefunguje, pravděpodobně bude problém v nesprávném pořadí kroků, kdy se program špatně reloadnul, jediná rada snad: reloadovat :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • Odpovědí 122
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...
  • 3 týdny později...
  • 6 months later...

Jak to lze dostat do NT? Chtelo by to vic konkretne....Protoze ja jsem ohledne programovani uplna blondyna. Primarne by me zajimalo spis jen jak vytvorit v NT to o cem kdesi psal Petr/Tomas: Crosses Above (CCI (Close , 50) , -100) And Crosses Above (CCI (Close , 14) , 0) k zobrazeni obou podminek kodu v grafu viz http://www.financnik.cz/komodity/fin_home/intradenni-obchodovani-FinWin-pattern-0-100.html?tisk=on Dekuji predem

19309

Link to comment
Sdílet pomocí služby

K Shapel:

Pokud by jsi chtěl, aby se zobrazily jen pěkné véčka, např. že počátek a ukončení véčka musí být v rozmezí 20-60 bodů, tak to provedeš následovně: tam, jak jsi vytvořil proměnnou CCI_long a CCI_short si vytvoř Min s defaultním nastavením 20 a Max s defaultem 60. Jak budeš vytvářet podmínku, tak do periody dáš CCI_short, pro Offset vybereš z User defined inputs Min nebo Max a “Offset typ“ změníš na Price. U CCI 50 jsem tohle rozmezí nepoužil, přece jen je to pomalejší indikátor.

if (CCI(CCI_short)[1] > 0
&& CCI(CCI_short)[1] && CCI(CCI_short)[2] > CCI(CCI_short)[1] + Min
&& CCI(CCI_short)[0] > CCI(CCI_short)[1] + Min
&& CCI(CCI_short)[0] && CCI(CCI_short)[2] && CCI(CCI_long)[1] > 0
&& CCI(CCI_long)[1] && CCI(CCI_long)[2] > CCI(CCI_long)[1]
&& CCI(CCI_long)[0] > CCI(CCI_long)[1])

Vsechno ostatni (myslim, kdyz si napisu 0/v, 2/v, 0/100) mi krasne funguje, ale ta nastaveni s Min a Max vubec. Nastaveni s Min a Max se vubec ani nezobrazi a vsechna ostatni ano. Proc tedy uvadis jako offset type Price (Cenu), kdyz by tam mela byt odchylka od nulove linky v case, ve kterem se sice meni i cena, ale ta nas preci pri vykreslovani vecek vubec nezajima.. Nebo to chapu spatne, protoze ja to vlastne vubec nechapu, resp. hlavne vetu: pocatek a ukonceni vecka musi byt v rozmezi atd...

Dekuji predem za vysvetleni,
Zdena Vyzila

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ZdenaVyzila:

pokud je to na mě, tak předpokládám že když nejde mínus na jedné straně mělo by jít plus na straně opačné a rozdíl by pak měl být stejný. Jednou už jsem se s tím takhle nějak potrápil.

Jo a u toho minimaxe by se asi mělo závorkovat protože plus by mohlo mít nejspíš nižší prioritu a vyhodnocovat se až po předchozím porovnání.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravim,
asi jsem dnes natvrdly, ale nejak nemuzu prijit na to jak mam vypnout chart trade, aby bylo mozne kliknout na tu ikonku Strategies?Mam ji sedou a nejde na to kliknout.Pritom v grafu chart trade zaply nemam, myslim ze se to bude muset nekde zakazat v nasteveni?ci co ale fakt nevim kde.NT pouzivam jen na BT a dlouho jsem snim ted nedelal takze si to tu uz moc nepamatuji.
Dekuji za odpoved.

Kouba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...
  • 3 months later...

×
×
  • Vytvořit...