Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v MT4


BigBull

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 583
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

MCH-FX

indikátory (soubory ex4) ve VTčku použit nejde. Najdou se tu ale některé, které zdejší odborníci přeprogramovali do VTčka. Pokud programováni ovládáš, stačí se podívat do zdrojáku a mělo by Ti být jasno. Soubor s příponou ex4 je zkompilovaný soubor stejného názvu ale s koncovkou mq4. Zdroják tohoto souboru si jednoduše zobrazíš např. v MetaEditoru, který je součísti MT4. Pak už jen pochopit jak funguje trh a podle toho si AOS naprogramovat.
Nechci Tě v žádném případě odrazovat, ale takový AOS, který by sám obchodoval a trader by jenom vybíral zisky asi neexistuje. Přesto Ti budu držet palec, aby se Ti povedlo něco takového stvořit. Já vycházím z toho, že pokud by něco takového existovalo, tak by pro změnu zase neexistovaly trhy.
Hodně štěstí (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
Mám dotaz, zda jde nějak v MT načíst historii pomocí skriptu, tedy bez toho abych šel do History centra a proklikával jednotlivé ikony. Na netu jsem nenašel použitelné řešení, viz www.metatrader4.com/forum/11618 Jenomže zdá se že bych musel otevírat graf pro každý symbol a spouštět v něm skript, což je totéž jako to proklikávání.
Tedy by mě zajímalo,načítání historie pomocí skriptu vůbec jde řešit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...

Ahoj kolegové,
prosím o pomoc.
Chci obchodovat na denních grafech Forex a mám jeden velký problém:-( U mého brokera se mi v grafu zobrazují nedělní úsečky a to velmi zkresluje drtivou většinu indikátorů. Byl byste někdo ochotný udělat skript na to, aby se ty nedělní úsečky v grafu neobjevovaly nebo ještě lépe aby byly zahrnuty do pondělní úsečky?
Prostě aby na grafech nebyly ty nedělní úsečky vůbec vidět. Pondělní denní úsečka by tedy obsahovala nedělní seanci. Tuším, že v některých platformách to tak je. Někteří brokeři umožňují zobrazování nedělních úseček vypnout, ale ten můj ne:-(
Mohli byste ses na to prosím podívat?
Díky za odpověď.
Stanley

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...

Zdravím všechny,

nemáte někdo přeložený manuál k programování v MT4 do češtiny? Chtěl bych se naučit programovat a zkoušel jsem se se tím návodem prokousat v angličtině ale je to moc odborné a některé ang. výrazy jsem nedokázal správně interpretovat ( i vzhledem k tomu že nemám žádné velké zkušenosti s programováním obecně).

Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...