Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v MT4


BigBull

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 583
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

BigBull mi neodpisuje.

Je tu ešte niekto kto vie programovať v MT4?

Stratégiou je možné za jeden deň zarobiť úpne spoľahlivo neuveriteľných cca 40 pips v priemere na jednom páre!!

Kto naprogramuje môj nápad, potom si ho samozrejme môže používať na svojej platforme a veľké peniaze mu určite chýbať nebudú.


Odporúčal by som využiť túto jedinečnú príležitosť, pretože inak si nájdem niekoho iného.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pavol1:

Jestli je ta tvá strategie tak úžasná jak píšeš, tak by ti nemělo činit problémy zaplatit si profesionála, který ti strategii napíše(na netu jich je spousta). Potom nebudeš muset žadonit tady na fóru. Se ziskem 40p na jeden pár denně se ti počáteční investice jistě v brzké době vrátí :) A jestli nejsi ochoten do "zhmotnění" svých myšlenek v EAčko INVESTOVAT mizivou část část svého kapitálu, tak to asi zase takový zázrak nebude ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pavol1:

já jsem ten poslední, kdo by v těhle věcech mohl někomu radit, ale i tak sem plácnu svůj(ničím nepodložený) názor :)
A půjčím si k tomu dvě moudra:
[ital]1. Všechno na světě se řídí zákonem nabídky a poptávky
2. lidé reagují na pobídky [/ital]

Pokud máš nějaký systém, kterému věříš a chceš z něho udělat EAčko, máš v podstatě určitou omezenou množinu možností:

- naučit se jazyk platformy ve které obchoduješ a zbastlit si to sám
- nebo poskytnou nějakou protihodnotu člověku, který by to napsal za tebe a pro tebe

a teď:

- může se stát, že najdeš na fóru nějakého dobráka/filantropa, který by ti udělátko napsal. Ovšem takových existencí je docela málo a když už se nějaká nová na trhu objeví, tak jí to za chvíli přejde a máš peška ;)
- pokud se žádný dobrák nenajde.. a on se podle mě nenajde, tak budeš muset něco nabídnout.. ignorujme teď peníze, páč těch moc nemáš a tak by jsi byl blbec, kdyby jsi i to málo ještě zmenšoval. Zbývá tedy nabídnout protihodnotou: tvoje knowhow. To má ovšem jedno docela velké ALE. A sice, že aby jsi někoho přesvědčil, že tvoje knowhow stojí za práci, kterou si někdo dá s tvorbou udělátka, musíš mít proto nějaké rozumné argumenty

argumenty, které by podle mě byly schopny někoho přesvědčit, nebo alespoň nalomit by mohly být asi takové:
- můj nick je Sid, Truncus, Větrník(sorry Miku), Fatality, R65, 911, ... :)
nebo
- mám za sebou řadu LIVE obchodů podložených spoustou dat z backtestu, které můžu poskytnout jako xlsko nebo něco podobného
nebo
- moje děti, psa, kočku a akvarijní rybičky drží jeden hedgový fond jako rukojmí a požaduje abych pro něj napsal udělátko, které on už roky obchoduje.

Tož tak.. uznej sám, že argument:
[bold] mám svatý grál, už týden ho zkouším na demíčku a je to fakt bomba[/bold]
není příliš uderný. Já bych doporučil ještě nějaký ten pátek poctivě demíčkovat a když se systém fakt osvědčí, tak si založit realný účet a pokračovat v obchodování.. a jestli účet za rok za dva nepoložíš, zkusil bych, být tebou, položit tu stejnou otázku na to stejné fórum. Jestli to všechno vyjde, tak potom už budeš mít co nabídnout.. teď tomu tak fakt není..

ale i tak držím palce.. bojuj chlape (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taky jsem měl jeden spolehlivý systém. Běžel mi na demu přes měsíc a denně kolem 50 pips. Pohoda. A na závěr mi vymazal účet. Týden je hodně málo. Vypadá to na skalpovací systém a tam může po přejití na reál dělat problém skutečné plnění. Pokud to není skalpovací systém, tak týden je SUPER málo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevim co resite, uz jsem to tu psal parkrat.
Pokud si je nekdo jisty, ze ma funkcni system a neumi programovat a chce to napsat do EA .... tak neni nic jednodusiho nez DOLOZIT ze system funguje!
A to backtesty + investorsky pristup na demo ucet kde je mozne overit forward test vysledky.

Pokud backtest + forward test potvrdi vysledky jsem si jisty, ze se najde hafo lidi co to napise.

Problem je ze vetsina backtesty nedela a chce prave EA na to aby mu provedl zmineny backtest!
A pro takove tradery nikdo nic neudela, protoze kazdy si sveho casu vazi.

PS: Upozornovat ze backtest je treba mit za delsi casovy usek, nejlepe ve 3 ruznych stadiich trhu (trend, chop, vysoka volatita) snad neni treba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Páči sa mi pojem - forexový profesionál... :) Ale rozhodne to nemože byť niekto, kto len demuje...Okrem toho prístupov na FX je obrovské množstvo. Lepšie systémy vychádzajú a využívajú samotné princípy, na ktorých je založený FX , teda napr.Sidov SOK a nepotrebujú byť odkázané na TA a zázračné indikátory. Až ide profík na základe TA a indikátorov, čo je tiež možné, tak iste live, veľké objemy, je na trhu niekoľko rokov a 100 % verí tomu, čo robí...Až by som len demoval, neodvážil by som sa napísať,že som FX profík...To len na okraj... ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...