Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v MT4


BigBull

Doporučené příspěvky

1: V MT 4 spustím tester. Mám tam stratégiu a menový pár. Okamžite po spustení dávam - pause - >> 2:Klasicky vložím do grafu indikátory + scripty Graf si môžeš upraviť ako Ti vyhovuje 3:Uložím šablónu - tester- 4: Odkliknem - pause - a test beží Pri ďalšom teste už platforma otvára graf zo šablóny. Pokiaľ chcem testovať niečo iné , prepíšem šablónu

22599

22600

22601

22602

22603

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 583
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Chtěl bych vás poprosit ještě o trochu trpělivosti. Udělám bod 1 ale v levém horním ruhu mě vyskočí hláška že robot byl pozastaven a je potřeba vložit magické číslo(obr01).Prostě není tam to co máte na creenu vy. Vložím indikátory (obr2) a začnu vkládat všechny skripty (obr3)a začne to dávat samé alarmy. Pak jak píšete uložím šablonu pod názvem tester a nechám test doknčit.Při novém testu se jak píšete otevře už uložená šablona a test proběhne,boužel stále bez obchodů(obr4).Všemu jsem nechal defaultní nastavení.Můžete mi ještě nějak pomoct?

22606

22607

22608

22609

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj,

Měl bych jeden dotaz ohledně backtestů v MT4.
Mám AOS, který řekněme používá CCI v danné periodě.
Pokud ale CCI natvrdo nastavím např periodu D1 a pustím jej pod D1 a pak pod M1, dostanu rozdílné výsledky.
Domníval jsem se, že pokud CCI nastavím periodu D1 natvrdo, pak nezáleží pod jakým TF backtest pustím?

Děkuji za případné kometáře a zkušenosti.

David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

čau lidi sem co se týká programování uplně dutý a potřeboval bych pomoct jen poupravit jeden indikátor ikdyž se v programování nevyznám tak si myslím že to není nějak moc složité upravení ale profíci pomě chtěly desetitisíce

PROSÍM O POMOC!!!!!!!!!!

jedná se o indikátor CCI patern jen jednoduse potrebuji aby se mi zobrazoval pouze ghost trade a hook from extremes!!!
5 takze ghost v modre a 7 hook ve žluté!!!

a pak aby pokaždé když jen treba problikne jeden z paternu vyhodí se mi alert který bude zvonit tak dlouho dokud ho nezruším já sám!!!

Pokud je to možné a né za desetitisíce prosím o pomoc jsem ochoten i zaplatit ale ne takove sumy!!!

Díky!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Snažím se to zjednodušit co nejvíce aby se některá dobrá duše do kodu mrkla tak ted uz mám co jsem chtel zustal jen patern 7 a 5 a uz ani nevyhazuje žádné chybové hlášky!!ted uz jen k tomu nacpat alert treba vzdy kdyz se ukaze jeden z paternu tak by mohl alert hlasit po celou dobu svice pri zmene ceny to by bylo idealní PROSÍM POMOCTE NĚKDO!!!!

23162

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

já taky nejsem programátor, ale snažím se to naučit. Mě to EA nefunguje ani v testeru strategii. Nastavím test na měsíc zpětně a otestuje je to akorát dva dny a zbytek je error vstupní cena , kterou to vypisuje na E/U třeba 1.332545555.
Jinak funkce init a deinit si myslím, že v tomto případě nejsou potřeba.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...