Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v MT4


BigBull

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 583
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj, Měl bych dotaz - chápu že je to tady někde k nalezení, ale nějak se nemůžu dobrat správnému výsledku. Jak správně vypadá příkaz pro STOP či LIMIT? Např při splnění nějakých podmínek se nastaví BUY STOP o 20 tiků níe atp? Hraju si s jendím automatem - výsledek od 1.1.2011 je zatím celkem slibný, nejedná se o bůh ví jaké zhodnocení, po otpimalizaci by myslím mohlo být lepší :-) Díky předem, David

18887

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Buy, sell stop - cena dosiahne zadanú objednávku a realizuje sa obchod. Zadávame vtedy, ak očakávame,že cena bude pokračovať v smere trendu. Napr. súčastná cena:1.3461, zadám objednávku buy stop 20 pip na cene 1.3481. Na tejto cene sa zrealizuje obchod- buy- nákup.

Buy, sell limit - cena dosiahne zadanú objednávku a realizuje sa obchod. Zadávame vtedy, ak očakávame,že cena dosiahne určitú hranicu a trend sa otočí Napr. súčastná cena:1.3461, zadám objednávku buy limit 20 pip na cene1.3441.
Na tejto cene sa zrealizuje obchod- buy- nákup.

Ináč zaujímavý graf. Môžeš to sem posunúť?Aspoň jeho názov. Dík.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím, v příloze posílám dvě EAčka, která jsem si předělal ke své potřebě, ale nedaří se mně poslední věc. Má představa je ta, že obě EAčka nechám simultánně (obě dvě) puštěný na jednom trhu (EURUSD) a potřebuju, aby fungovaly nezávisle na sobě. mám tam nastavený magicnumber, otevření obchodů zafunguje dobře, ale potom, co jedno EA skončí na TP, tak již neotevře nové obchody a čeká, až druhé EA skončí na TP. někde potřebuju dopsat magicnumber, ale ať zkouším jak zkouším nedaří se mi. Potřeboval bych zkušenější, jestli by se na to podívali. Díky

18926

18927

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

zdravím mám v MT4 tento modul

//Trend detection module

void TrendDetectionModule()
{
//Define the trend according to the user's choices.
//Only called if UseTrendDetection is set to true
trend = up;//Default
}//void TrendDetectionModule()

//End Trend detection module

potřeboval bych tam naprogramovat toto: defaultně nechť je trend nastaven na "UP" ale jestliže je poslední zavřený obchod s konkrétním "MAGICNUMBER" typu "SELLSTOP", ať je trend nastaven na "DOWN"

Díky za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj, dokázal by někdo přidat do tohoto indikátoru ALERT? Konkrétně mi jde o EMAIL i POPUP ALERT, který by se spustil při překonání supportu nebo resistence a to směrem ven. Spuštění pouze jednou na daném baru, aby alert nebláznil při každém ticku, když je cena u S/R. Pokud se to někomu podaří, rád se poté podělím o zkušenosti s tímto indikátorem ve spojení s CCI (finwin) :-) Prozatím díky L.

19299

19300

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lookylook Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj,
> dokázal by někdo přidat do tohoto indikátoru
> ALERT? Konkrétně mi jde o EMAIL i POPUP ALERT,
> který by se spustil při překonání supportu nebo
> resistence a to směrem ven. Spuštění pouze jednou
> na daném baru, aby alert nebláznil při každém
> ticku, když je cena u S/R. Pokud se to někomu
> podaří, rád se poté podělím o zkušenosti s tímto
> indikátorem ve spojení s CCI (finwin) :-)
>
> Prozatím díky
> L.

Nestačila by ti poťahovateľná trendová čiara s požadovanými alertami? Nemôžem to zverejniť, lebo nie som autorom.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kviido Napsal: > Nestačila by ti poťahovateľná trendová čiara s > požadovanými alertami? Nemôžem to zverejniť, lebo > nie som autorom. Ahoj, to právě používám a má to jednu nevýhodu, změní se aktuální S/R, ale trendovou čáru nikdo neposune, pokud nejsem u NB. Proto by bylo dobré, kdyby byl Alert přímo na S/R a posouval se dle indikátoru. Důvod je prostý, není pak nutné být stále u NB a vykoukat si oči. Dokud je cena mezi S/R, žádný CCI signál (pattern finwin)není platný, teprve až ve spojení s protnutím S/R nebo v době,dokud se cena nevrátí po čase zpět mezi S/R, obrázek napoví....

19307

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kviido Napsal:
-------------------------------------------------------
> Lookylook Napsal:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Ahoj,
> > dokázal by někdo přidat do tohoto indikátoru
> > ALERT? Konkrétně mi jde o EMAIL i POPUP
> ALERT,
> > který by se spustil při překonání supportu
> nebo
> > resistence a to směrem ven. Spuštění pouze
> jednou
> > na daném baru, aby alert nebláznil při
> každém
> > ticku, když je cena u S/R. Pokud se to
> někomu
> > podaří, rád se poté podělím o zkušenosti s
> tímto
> > indikátorem ve spojení s CCI (finwin) :-)
> >
> > Prozatím díky
> > L.
>
> Nestačila by ti poťahovateľná trendová čiara s
> požadovanými alertami? Nemôžem to zverejniť, lebo
> nie som autorom.
>

Zdravím, na obrázku je indikátor CCI můžeš ten indikátor CCI dát k dispozici? Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

Zdravím,nevěděl by někdo o indikátoru který by vydal zvukový signál při dosažení určité ceny?Myslím tím něco jako nastavení alarmu v okně terminal s tím rozdílem že by šel posouvat myší v grafu bez nutnosti zadávat cenu ručně.Zkoušel jsem hledat googlem ale nic jsem nenašel,kdyby mi někdo poslal odkaz kde bych ho našel nebo ho sem přímo vložil byl bych moc vděčný.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...