Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v MT4


BigBull

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 583
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim všechny,
chci se naučit jazyk pro programování obchodních strategií. Základy znám (php) ale nemůžu se rozhodnout který. Nejspíš MetaQuotes language, ale teď který. Jestli mql4 na které je spousta návodů a pár tutoriálů i v češtině, nebo se začít učit mql5. Stejně bych neobchodoval AOS dřív než za rok. Jaké jsou tedy klady a zápory?
Díky Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

čus, všimnul jsem si, že xtb (nevim jestli to je jejich produkt) nabízí program na tvorbu AOS meta trader 4 builder. Nemá s tím někdo zkušenosti? Tvorba AOS bez znalosti programovacích jazyků zní zajímavě. Otázka je jestli program nabízí takové velké možnosti k vytvořeni skutečně dobré AOS. Tak kdyby to měl někdo vyzkoušené tak dejte vědět. Díky :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

z principu nejde urobit program ktory by dokazal vsetko naprogramovat za nas ... vzdy sa to obmedzi na nieco co autori ocakavaju ze budeme chciet a ked pojdete do niecoho netradicneho uz to nepojde lebo to nastroj neumoznuje. (ten program ale nepoznam)

... na druhej strane mnohym ludom to moze skludom stacit..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 3 týdny později...

Zdravím,
přešel jsem z Trading Station (Marketscope 2) k brokerovi, který je sice velmi vychválený, ale pro pár tisícový účet používá jen MT4.
A já jsem nyní jak hluchý a slepý. Veškerý luxus a přehlednost Marketscope jsou fuč.

Měl bych proto dvě otázky:
- Neexistuje platforma, samozřejmě i placená, s přednostmi Marketscope (tj, kompletní zadávání na grafu se zvukovými signály na kde co), která by dokázala pobrat data pro MT4 a pak s nimi pracovat? Přeci jen to nemůže být až tak složité, jde jen o příjem nikterak komplikovaných dat a jejich výstup v programu.

- Nelze alespoň nasadit nějaký modul či doprogramovat, aby se minimálně po uzavření T/P, realizovaného zisku, ozval zvuk?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím,

velmi volatilne trhy CFD obcas obchodujem tak že vstupim do trhu na par sekund niekedy aj minut a inkasujem drobné priblizne 1 do 6 EUR . To znamená že je treba zadat velke mnozstvo obchodných príkazov. Zadavanie cez okno je dost pracne ale viem ze existuje v MT4 skript ktorý umoznuje zadavat prikazy priamo z grafu. Nadefinujem velkost SL a TP napr. v pips a potom priamo z grafu zadam obchodný príkaz. SL a PT by sa mohlol posúvať myškou. ( ak je priaznivá situacia posuvam SL vyššie pre ochranu zisku a potom inkasujem aj lepsie ceny) popr. cez funkciu reversal obrátit garde z short na long a opačne. Zatial na AOS som nedozrel stacil by mi nejaký vyššie popísaný skript. Dal by sa niekde zohnať?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Ahoj,
Poradil by mi prosím někdo jak přidat alert při každém zobrazení šipky v grafu u tohoto indikátoru?
Šipka se zobrazuje u každého baru pokud jsou splněny podmínky (závislé na velikosti svíčky a ATR) viz. indikator
Potřeboval bych aby když se taková šipka vykreslí, aby mě MT4 upozornil alertem (například "POZOR". Zbytek už bych si doupravil. Ale ten alert tam ne a ne dostat...
Mějte se


//+------------------------------------------------------------------+
//| Volatility Breakout.mq4 |
//| Copyright © 2008, Aaron Chin |
//| www.metaquotes.net |
//+------------------------------------------------------------------+
#property copyright "Copyright © 2008, Aaron Chin"
#property link "www.metaquotes.net"
#property indicator_buffers 2
#property indicator_chart_window
#property indicator_color1 Green
#property indicator_width1 3
#property indicator_color2 Red
#property indicator_width2 3
extern double ATRmulti=1.5;

double Up[],Down[];


//+------------------------------------------------Initialization----+
int init()
{
SetIndexBuffer(0,Up);
SetIndexBuffer(1,Down);
SetIndexStyle(0,DRAW_ARROW);
SetIndexArrow(0, 241);
SetIndexStyle(1,DRAW_ARROW);
SetIndexArrow(1, 242);
return;
}
//+------------------------------------------------------------------+
//+------------------------------------------------------------------+


//+----------------------------------------------Deinitialization----+
int deinit()
{

return;
}
//+------------------------------------------------------------------+
//+------------------------------------------------------------------+



//+---------------------------------------------Custom Indicator-----+
int start()
{
int i,limit, counter;
int counted_bars=IndicatorCounted();
double range, avgrange, atrnow;
limit=Bars-counted_bars; //
for(i=0; i {
counter=i;
range=0;
avgrange=0;
for(counter=i; counter {
avgrange=avgrange+MathAbs(High[counter]-Low[counter]); //Average Range; used for displacement of Arrow
}
range=avgrange/10;
atrnow=iATR(NULL,0,14,i)*ATRmulti; //ATRnow=ATR at current bar * ATR factor

if(High[i]-Low[i]>atrnow && Open[i]>Close[i]) //Arrow only showed if ATRnow greater than range
{
Down[i]=High[i]+range; //When Criteria met Arrow is shown
}else
{
if(High[i]-Low[i]>atrnow && Open[i] Up[i]=Low[i]-range; //When Criteria met Arrow is shown
}
}
return;
}
//+------------------------------------------------------------------+
//+------------------------------------------------------------------+

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...