Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování v MT4


BigBull

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 583
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

V MT4 umí indikátor, skript atd. zobrazit pouze to, co má naprogramováno. Pokud tam není možnost nastavit "vertical line", pak to není naprogramováno. Jsou pak dvě možnosti - buď najít jiný indikátor nebo si to dodělat. S použitím ofiiciální dokumentace to není tak těžké.

Nevím co myslíš tím jde mi to jen v testu, v demu ne? EA je potřeba povolit tlačítkem "Zapnout strategie" - pak se ti při běžící EA objeví v pravém horním rohu grafu usměvavý smajlík. :)

foglik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobrý den, může mi někdo prosím říct jestli lze v metatraderu lze nějakým způsobem naprogramovat toto?:

příklad

EURJPY, 5M
když překročí na ukazateli Standard deviation křivka hranici 0.2315, automaticky mi přijde zpráva (např emailem), případně se ozve zvukový signál.


Děkuji předem za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano, dá se to naprogramovat. Vyjdi z Bolinger bands indikátoru - v něm je naprogramovaná standartní odchylka a přidej si pak do toho jen podmínku je-li Bolinger bands větší než 0,2315 a zároveň předchozí svíčka menší než 0,2315, přehraj zvukový soubor (nebo odešli e-mail podle toho, co potřebuješ).

Laďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevěš hlavu, to půjde. Je to v principu jenom slepení několika kodů dohromady. Stačí si jen dát s tím práci, postahovat různé komentované příklady, prostudovat je a "vykuchat" z nich jen tu část kódu kterou potřebuješ (v něčem budeš mít příklad jen na přehrávání zvukových souborů, v jiném zase odesílání e-mailů...). No a když Ti to ani přesto nebude dělat, co chceš, tak sem dáš kód a v programování zkušenější uživatelé Ti poradí, kde je bota. Když je vidět, že si s tím dá člověk práci a i tak se dostane do úzkých, tak mu většinou někdo tady poradí. Pokud však čekáš, že Ti to tu někdo přímo naprogramuje na základě zadání, tak to se asi nedočkáš. Na to si každý příliš váží svého času.

Laďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

prosim, muze mi nekdo poradit, jak do mt4 dostat dalsi tf, napr dvouhodinovy, dvoudenni, dvou..., rocni
diky
pokud se tu nekdo najde, nabizim pak 5 zarucenych tipu podle tf, kam se libovolny graf vyda,
napr
dj si dojde behem tydne (mesice) pod 15630 :-)
pokud byste chteli zlato na letosek (nebo pristi rok), tak, jestli jsem se nespletl, mi vyslo po slozeni 12 mesicnich svicek, ze by melo zustat niz nez loni, a dojde si aspon tesne pod 1200, ted se trochu zastavi, pak ale musi 1266 a 1243 :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Zdravím :) Popri mojej stratégii by som potreboval naprogramovať alarm ktorý by zvonil keď by sa vyskytol vstup do obchodu podľa mojej stratégie, pretože sa to vyskytne len raz za čas :) Ale keďže nie som zdatný v programovaní potrebujem vašu pomoc. Jedná sa o stratégiu kde sa vchádza do obchodu vtedy keď sa prekríží 3EMA s 30EMA a 25EMA a zároveň na MACD sa 2línie prekrižia tiež.(keď si dáte zvislu čiaru tak sa to stane naraz s toleranciou 2sviečky). Pridám obrazok kde sa ten jav vyskytuje označil som ho a pridal text ALARM. Zároveň pridám MACD indikátor s 2líniami. Bol by som veľmi vďačný keby niekto taky alarm naprogramoval alebo pomohol naprogramovať :)

29622

29623

29624

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 3 týdny později...
  • 4 týdny později...

Zdravím,
potreboval by som poradiť ohľadom možností s naprogramovaním AOS pre metatrader. Zvažoval som možnosť nechať si AOS naprogramovať od profesionálov, avšak systém ktorý obchodujem, postupne aj vylepšujem, keď sa objavia nejaké inšpiratívne myšlienky a prejdú backtestom a preto by pre mňa bolo najvhodnešie prísť do kontaktu s niekým, kto vie programovať a vedel by v prípade, že sa mu systém bude pozdávať, aj sám prispievať k jeho zdokonaľovaniu. Pokiaľ nie, tak by som alespoň privítal nejaké odporúčania po vlastných skúsenostiach s profi programátormi na ktorých by som sa mohol obrátiť. Predsa len nemám vôbec žiadne skúsenosti s programovaním a musel by som sa plne spoliehať na ich prácu. Ďakujem za odpovede.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...