Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 2


Sid

Doporučené příspěvky

webik Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dorbý den,
> jsem zde nový, tudíž nemohu založit nové téma.
> Chci se zeptat na nějaký seznam možných DEMO
> účtů(jako eToro, VTT,...). Které z nich doporučit
> a které ne. Také bych chtěl vědět, které jsou
> kompletně zadarmo. Chci si Forex zkusit v demu a
> zvážit, zda je to pro mě či ne.
> Děkuji a omlouvám se, že to sem moc nepatří.


Hoj
to webik
jestli ti muzu poradit tak na forexfactory je seznam brokeru, ja jedu pres fxcm a jsem spokojeny, muzes se u nich zdarma zaregistrovat a mas k dispozici platformu V2 ktera je zde jiz zminovana a muzes obchodovat jako v realu, jen jeste ne s vlastnimi penezi, ale na nauceni postacujici.
Pokud chces jet jenom forex, postahuj si vice platform a vyzkousej si je, kazdemu sedi neco jineho......

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 422
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den.
děkuji za typ. Asi teda půjdu do VTT2. Stačí stáhnout program a zdarma se zaregistrovat? A co když mi v tom demo účtu dojdou peníze? Jsou úplný začátečník a tak je to možné. To si tam můžu nastavovat? Počítám, že si to na tom vyzkoušim, jaké to je a jak je to náročné.
Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Myslím si, že většina forexových brokerů umožňuje demo zadarmo. Jen někteří třeba jen na měsíc. Důležité je asi nejprve si vyzkoušet různé platformy (VT, Matatrader, ...). Každá má svá pro i proti.
Když v demu dojdou peníze, tak to je jednodušeji řešitelné než na live účtu... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

webik Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den.
> děkuji za typ. Asi teda půjdu do VTT2. Stačí
> stáhnout program a zdarma se zaregistrovat? A co
> když mi v tom demo účtu dojdou peníze? Jsou úplný
> začátečník a tak je to možné. To si tam můžu
> nastavovat? Počítám, že si to na tom vyzkoušim,
> jaké to je a jak je to náročné.
> Děkuji


to WEbik
co se tyce penez, tak ty neres...na demu te to nemusi trapit. jinak vsechny spolecnosti nabizeji demo ucty zdarma. Jak psal harmonie, vyzkousej co ti sedne a uvidis, registrace je jednoducha a instalace programu taky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

webik Napsal:
-------------------------------------------------------
> JEště bych se chtěl zeptat, zda by mi někdo
> neporadil jak a co se v tom VTT2 dělá. Jsem v tom
> úplně nový.
> Děkuji


Webik,
pokud vim, tak manual v cj neni, ale zkus se podivat na jejich stranky, jestli tam neni navod ve flashi..na jejich webu.
dej si do google vt2 a uividis...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to M + M (na trochu starší příspěvek viz níže:)

Asi lepší než otevírat pět pozic na jedné ceně - což se na market asi nepodaří - stačí zadat opačné objednávky tam kde chceš PT, PT není nic jiného než buy pro short a sell pro long, pokud ti tedy nevadí že to nebude hezky spárované - pak je třeba všechno ručně odstranit - což by bylo třeba i při ručním zavírání těch pěti pozic, takže to vyjde nastejno, s tím rozdílem, že to lze použít i v případě market orders. V MT4 samozřejmě všechno lze řešit elegantněji - zavírání více pozic najednou apod. Ještě možná dobré kouknout jak broker plní PT, SL a jestli mají přednost před ostatními entry nebo to vyjde nastejno.
Ať se daří
W.


"Dobrý večer,
je možné ve VT na jednu otevřenou pozici zadat více PT, mám tím na mysli, pokud otvřu tři loty
rád bych 1.lot uzavřel na 1.PT, 2.lot na 2PT a třetí lot nechal běžet. Hledal jsem to všude možně a nic. Předpokládám, že to neumožňuje ale raději se zeptám ještě tady. Děkuji za odpověď. "

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj vsem,prave louskam knizku od pana Eldera a rad bych si zkusil ve VT zobrazit "kanal" dle jeho pokynu,ale nevim ktery indikator (jestli v zakladni nabidce ve vt neco k tomu je) pouzit.
Melo by to byt :horni okraj kanalu EMA+EMA*KOEFICIENT KANALU
spodni okraj kanalu EMA-EMA*KOEFICIENT KANALU

Diky za pomoc,nebo alespon nasmerovani...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...