Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál: NinjaTrader a Zen-fire data - bezplatný komplet pro trénování intradenního obchodování


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 204
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Děkuju moc Petro pomohlo to a registrace proběhla v pohodě ale pak nastal další problem kterej jsem tady už četl a to že když jsem se chtěl připojit na Zen-Fire tak mi to hodilo chybu Login Failed a psal jsem heslo a jmeno rači ručně a aji to mi nepomohlo tak nevím co ted.Snad někdo zase pomuže a nebude to moc složity :)

13355

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Cesar001 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdarec chtěl bych se zeptat mám problem s
> registraci u zen-fire když vyplním všechny pole
> jmeno přijmení atd a dam potvrdit tak mi naskočí
> tahle stranka a nezobrazí se mi tam přihlašovací
> udaje neví někdo kde je chyba?


Mám stejný problém - nejprve se mi objeví tohle:

Web odmítl zobrazit tuto webovou stránku.
HTTP 403
Nejpravděpodobnější příčiny:
•Tento web vyžaduje přihlášení uživatele.


A po aktualizaci stránky:

Duplicate Demo Request Received:
Our records indicate either the email address, ip address or mac address of the machine requesting the demo has already been issued a 30-day demo.

please contact your broker to get additional access to the engine.

A samozřejmě nepomáhá zadání jiné adresy. Zkoušel jsem i vypnout firewall, ale bez výsledku...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím,

mám nasledovný problém - od pondelka sa mi nedarí pripojiť na zen-fire, stále mi vypisuje že login failed, check connection. Minulý štvrtok som menil počítač, ale 2 dni mi to bežalo normálne. Skúšal som nový login a password (bežím na demo), ale nepomohlo. Internet mi ide normálne. Nemáte podobné problémy s pripojením?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím o radu,

taky mám pár problémů :-(. Jelikož mi končí demo u Zen-Fire, a taky proto, že nemohu být vždy online zkoušel jsem si nahrát workspace s nahranými daty ale nedaří se mi je pak znovu otevřít. Normálně dám uložit jako xxxx, pak vyberu z nabídky open workspace xxxx, které se mi tam objeví - označím - kliknu na ok - a nic se nenačte. Nevím si s tím rady.

A ještě jednu nejasnost mám co se týče alternativních grafů. Když jsem se snažil zjistit jak daleko do historie mohu jít, v minutových grafech jsem se dostal asi o rok zpět. Pokud jsem ale chtěl načíst volume graf skončil jsem u 2.8. letošního roku u všech komodit.
Můžete mi někdo poradit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 4 months later...

no u nas na vesnici ve vidlakove maji vsichni stejny net a pokud si nezaplatis tak maji vsichni stejou IP verjnou nebo jak se tomu rika asi budu muset ve skole ale to je zas jen 30 dni ja jich potrebuju milion abych se to naucil. ale dik kdyby to nekdo regnul kdo to nepotrebuje poslete mi ty udaje nekam na mail nebo ja nevim jestli se to muze tak treba sem potrebuju vydelavat virtualni prachy jsem zavisly

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Ahoj, prosím o radu - Ninjatrader 7 + data Zenfire; v grafu se mi zobrazují pouze data z předchozího dne bez pohybu, nikoliv realtime dnešní, přitom v charttraderu nebo doomu mi normálně běhají aktuální hodnoty bid a ask. Nevíte, jak přimět Ninju, aby mi zobrazoval realtime i graf ? :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...