Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál: NinjaTrader a Zen-fire data - bezplatný komplet pro trénování intradenního obchodování


Doporučené příspěvky

jkroupa

tieto veci sa tu uz riesili davnejsie, staci prelistovat vlakna o NT. nema vyznam stale to iste dookola opakovat a pisat, treba pouzit vyhladavanie.

PS: za sluzby a teda aj data sa v kazdej slusnej spolocnosti plati. broker resp. poskytovatel dat tiez nema svoje technicke vybavenie zadarmo a musi najprv do neho investovat. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 204
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 months later...
  • 3 týdny později...

Dobrý den,
dnes jsem měla snahu propojit dle Videotutoriálu Ninju a Zen-Fire a bohužel se Zen-Fire choval jinak než bylo popsáno..a sice nezobrazil stránku s novým licenčním klíčem..(Ninju už jsem měla dříve nainstalovaného). Pouze mi na mail přišlo uživatelské jméno a heslo...v čem jsem udělala chybu? Viteotut. jsem prošla několikrát a jsem přesvědčená, že jsem postupovala stejně...A bez klíče jsem asi ztracená, co...
Pokud někdo poradíte, předem děkuju..M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mirkazet.
Je možné, že není problém u vás, ale u Zen-fire. Mě to dnes celé dopoledne hlásí "login failed", což samozřejmě není pravda. Ostatní připojení - IB, Kinetick, jdou bez problémů. Třeba jde jen o problémy na jejich serveru nebo o údržbu, když dnes není otevřen market. Prostě bych počkal.
Snad to pomůže.
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...
  • 8 months later...

Ahoj všichni, chtěl bych vás poprosit o radu, nainstaloval jsem si NT s Zen-Fire daty, vše bez problému, nepíše mi to žádný chyby, v levém spodním rámečku mi to napíše že jsem spojen s ZenFire ale už se mi kolonka nerosvítí zeleně, a nejsem schopen si otevřít žádný trh, pořád je program mrtvý
už jsem zkusil vše co jsem si přečetl v diskuzi -nová registrace-nové připojení-vše jsem vyplnil ručně ale stále to nejde, a už neví jak dál

Předem děkuji :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ja mam otazku či mi po vypršaní 30 dní u Zen-Fire zostanú prístupné historické dáta. Teraz mam napr. pre E-mini Dow Jones (5min) historiu až do 05. 01. 2006. Čo mám spraviť preto, aby som mal tento graf dostupný aj vtedy, keď sa už k Zen-Fire nebude dať pripojiť?

Ešte by som mal otázku ohľadne backtestu. Otvoril som si tožiž aktalny kontraktny mesiac 03-13 a nechal si vypísať čo najdlhšiu historiu čo to ide tj. vykreslilo až do 2006 roku, to znamená že tie kontraktne mesiace čo sa obchodovali predtým pospájal dokopy? Pretože v reali preskakujeme z kontraktnych mesiacov podla toho ktory sa viac obchoduje, takto ich mam zrejme vykreslene až do posledného dňa a až potom ten ďalší čož je nepraktické pre backtest.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...