Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál: NinjaTrader a Zen-fire data - bezplatný komplet pro trénování intradenního obchodování


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 204
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

neb:
Pokud se připojíte a připojení svítí zeleně, je to OK. Při zobrazování grafu se často plete nastavení vhodného kontraktu - [bold]jeho expirace a příslušného období, pro které chcete graf zobrazit[/bold]. Zkuste to ještě jednou. Mně se to občas taky nepovede napoprvé:)
Ať se daří přeje Lukas:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevím zda je to v tom, svítí mi zelená a jako vždy mám workspace automaticky otvírán se spuštěním NT, dnes zřejmě data odpojili, měl jsem je od 13.3.2009, budou se asi tato odpojení množit.
Nahrál jsem si workspace za rok zpět a bactestuji. Ještě za čas zkusím nové připojení na papertrade a pak budu hledat jak brokera tak data. Zřejmě až po létě.
Držím palce všem a nenechte se tím odradit, berte to jako zkoušku odhodlanosti.
L.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

vrbic
Tuto hlášku jsem vídával velmi často. Pak jsem se znovu zaregistroval, login i heslo jsem nevkládal přes Ctrl+c Ctrl+v, ale přepsal jsem jej ručně a najednou to začalo fungovat. Jinak bude problem asi v nastavení firewallu.
Ať se daří přeje Lukas:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak teď už mi to funguje . . .super . . . už mi to nehází tuhle chybu . . . jenže se našla další věc . . . normálně už si chci nechat načíst nějákej graf, jen vyplnim chart a nic . . . tak těžko říct . . jdu zkusit hledat chybu . . .kdyby jste někdo zase věděl co s tím může bejt, tak předem děkuju za odpověd :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vrbic
1. zkontrolujte, zda máte správně definovaný kontrakt (rok, expirace, zobrazovaná historie musí odpovídat příslušnému kontraktu-expiraci...) a počet dnů historie, které chcete zobrazit (čím více, tím déle se graf načítá)
2. některé trhy se načítají déle - dáno počtem dat například ES, jakožto velice likvidní trh může trvat déle, u TFka je to během několika vteřin - záleží na historii, kterou stahujete a o připojení k Internetu předpokládám, že máte alespoň 1MBit na download
3. nechte si zobrazit pouze 1 graf
Ať se daří přeje Lukas:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...