Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál: NinjaTrader a Zen-fire data - bezplatný komplet pro trénování intradenního obchodování


Doporučené příspěvky

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá podobné problémy s daty od Zen-Fire jako já. Popřípadě, jak to řešit. Vše to začalo až tento týden od pondělí - do té doby byla data v pořádku. V pondělí jsem si aktivoval Market replay v NT. Tak si říkám, jestli to možná není způsobeno tím. Dnes jsem Market replay deaktivoval. Na přiloženém screenu jsou ,,data" která mi chodila celý týden Jirka

6696

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 204
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,
používám pro papertrading NinjaTrader + zenfire datafeed (free) od Mirusu a dnes jsem zjistil že se mi přestaly načítat realtime data. At si dám jakýkoliv trh data se načtou jen do 22:15, 21.listopadu. Simulovaný datafeed NT jede v pohodě. Stalo se vám to někomu taky? Je možné že to má Mirus nebo ZF nějak rozbité? Nebo je chyba někde u mne? Předem dík za všechny odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Petře. Chtěl jsem moc poděkovat za stručný, jasný tutoriál, který během pěti minut vyřešil můj problém, který mě stál už několik týdnů frustrace. Jako kdyby mi tento článek někdo seslal. Co se týká používání různých softwarů, zdrojů dat a jejich vzájemných kombinací je toto podle mého názoru absolutně nejefektivnější cesta, jak s tímto problémem někomu pomoci. Jelikož to byl do teď můj velký problém a tento krátký tutoriál mne opět neuvěřitelně motivoval k další práci, chtěl bych tímto požádat, jestli je to alespoň trochu možné, aby se podobné příspěvky názorných ukázek mohly vyskytovat častěji. Myslím, že řadě nováčků toto ušetří měsíce.
Díky za vyhození zase o schod výš.
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Petře děkuji Vám moc za tento videotutorial, pro mne má totiž nesmírnou hodnotu Už jsem si delší dobu říkal, že k řešení, které používám teď jako pomůcku k papertradingu, bych měl nabalit ještě něco, třeba jen z toho důvodu že data z obou zdrojů porovnám a v neposlední řadě, že poznám i něco jiného, jiné prostředí grafu, jiné doplňky atd.
Vy jste mi pomohl tento můj problém, jako lusknutím prstu vyřešit a za to moc děkuji.
Ušetřil jste mi spoustu času, který teď mohu věnovat grafům, studiu a v poslední době i čím dál víc Exelu, který toho času spolyká ukrutně :)

Happy


„Musíte to opravdu chtít. Musíte z celého srdce chtít být velmi bohatí, abyste to dokázali.“


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem, stejně jako Honza děkuji, tutoriál mi pomohl spojit se "Connected-Zen-Fire", ale nejspíš díky mé neznalosti se mi nedaří otevřít grafy - resp. NEVÍM kde a jak je správně nastavit.
Prohledal jsem diskuzi a zkouším i podle návodu na stránkách NT, ale nedaří se mi.
Prosím Vás o pomoc.
Děkuji
Zdenek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jojo7502 + PD
přesně tak se o to pokouším a nic. Ještě zkusím program, který mi vyčistí registry a nainstaluju znova NT. Asi jsem udělal něco špatně při registraci nebo jsem něco omylem nastavil nebo co. Popř. jaké datum mam nastavit, nebo mi prosím poraďte konkrétní datum (last date), kontr.měsíc pro volume 2000 (pro historická data) pro ER2 co vám funguje.
Díky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Také jsem si aktivoval ZenFire a NT a docela pohoda... hezká data, rychlý program. Chvilka než se v tom člověk zorientuje, to je jasný.. ale pak to šlapalo a třeba WCCI je tam vážně na jedničku včetně CHZI, SW, LSMA...
Ale co mi nefunguje: otevřel jsem článěk tady na finančníku.cz kde se píše, proč pracovta jen 2,5 hodiny denně: www.financnik.cz/komodity/fin_obchod/komodity-daytrading-obchodujte-mene.html Pro zábavu jsem si chtěl zobrazit tatáž data, abych si ujasnil své vstupy/výstupy se vstupy/výstupy Tomáše, ale pro ER2000 - únor 2006 mi to žádná data né a né zobrazit. May be mám špatně nastavený kontraktní měsíc... nevím.. ale prostě data ER nebo aktuální TF prostě zobrazit neumím. :(

Unli

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
děkuji za tento článek. Je to zase velký krok kupředu.
Bohužel mám asi podobný problém jako Laky. Podle článku "NinjaTrader a otevření grafu s historickými nebo realtime grafy" jsem si otevřel graf, ale nenačítají se mi do něj data. Okno vypadá úplně stejně jako v článku, ale je bez vykresleného grafu.
Nemáte někdo tip, čím by to mohlo být?

Díky
Arcas

P.S. pokud vám nejde připojit se k datovému serveru po zadání licenčního klíče, restartujte aplikaci Ninja Trader a mělo by to fungovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...