Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Aktualizované info o systému FinWin: obchodování na TF


Doporučené příspěvky

2 MichalMV:
Já mám na mysli spíš úpravy hodnoty RB z dlouhodobějšího pohledu několika dní nebo i týdnů než intradenně.
Intradenně bych si dovedl teoreticky představit maximálně sledování více timeframe s různou hodnotou RB najednou, ale spíš pro někoho zkušenějšího kdo to usleduje - zatím nic pro mě.
Úprava hodnoty RB je občas nutná - tak jako řada traderů na Russellu změnila RB150 na RB80 po přechodu RUT-->TF a s tím souvisejícím poklesem volatility.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 65
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pavel.K
je to super že jste napsal svůj názor,ono jsme asi zapoměli znínit,že hodně záleží na systému a tam by dlouhodobě jeden typ RB fungovat nemusel,s tím s vámi naprosto souhlasím :).
Já to beru podle sebe,obchoduji finwin,ale umím si představit spoustu obchodních taktik a každá vyžaduje něco jiného.
Tak prosím neberte můj názor jako nějakou pravdu,či dogma vše je velice individuální.Mě nejvíce vyhovují právě range bary příjdou mi jako geniální,neumím si představit že bych obchodoval něco jiného.RB jakoby "pohltí" různou volatilitu a zobrazí stejnoměrný graf.
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

milannemecek,
možná vás potěším,ja právě obchoduji RB150 na TF a fungujou velice dobře,ted je to trošku slabší to je pravda,ale myslím že RB150 je trochu "univerzál" na TF,mě vyhovují protože nenabízi moc obchodů,ale nejdůležitější je to,že mám pro něj vyvinutý velký cit.Jakoby "kouknu a vidím",jak píšete 80,nebo 100 se dá také obchodovat ale už je to na mě trochu divočina,je tam více signálu a už jej nedokážu tak dobře "číst".Myslím,že se velmi podobá volume 2000,ale je to jen můj subjektivní názor :)
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

milannemecek,
takových je tady víc co obchodují RB150 :),popř.volume2000,takže můžete klidně časem přejít zpádky,ony budou fungovat v podstatě pořád.Vyjímka byla ten přechod na jinou burzu,jinak myslím v běžných mantinelech v jakých se trh chová bude tento RB obchodovatelný v podstatě pořád,stejně jako kterýkoliv jiný range bars,vše záleží na dovednostech tradera.
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...