Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Aktualizované info o systému FinWin: obchodování na TF


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 65
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

krakra:
take me range bary moc nevyhovuji se priznam, zasel jsem az k vol800 u ktereho mi uz vyhovuje i tempo a jeho primerene atr14-stale mezi hodnotou 1-2...trosku boj byli vystupy ktere jsem musel hodne prehodnotit ale kazda prekazka je v podstate vyzva ke kroku kupredu a k pouzivani tech par centimetru krychlovych mezi usima...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Koukal jsem na Vol800, koukal jsem na Range bars, koukal jsem na 3 minutové grafy...a nakonec jsem se díval na tickové grafy(konkrétně tick 450)...abych se přiznal, poslední zmíněný tickový graf mi sedí prozatím nejvíce. Používá ho někdo? Mám jediný problém, že nevím, jak určit, že se blíží konec úsečky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jenaL Napsal:
-------------------------------------------------------
> krakra:
>
> Samozrejme je otazka jaky software pouzivate, u
> sierra chart je countdown timer na vsechy typy
> grafu i na rangebary!
>
> _________________________________
> -=the only limits are those we create=-

Jejda sorry, to si já neuvědomil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Filips: tak to je fakt divne. Podival jsem se do svoji Sierry (i kdyz uz jsem presel na NJ), kde mam take napojeni na OEC a vse funguje dobre. Mam tickovy graf a CountDown Timer - prikladam obrazek s nastavenim indikatoru a jak je videt, tak bezi bez problemu v grafu. Jestli vam to nepomuze, tak ten support bude asi nejlepsi volba. Teda pokud vam tam neporadi jenom preinstalaci. Lada

6803

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to jenaL

Dobrý den, zaujal mě Váš první příspěvek na tohle téma a chtěl bych Vás poprosit o přiblížení Vašich fixních individuálních profit targetů...zajímalo by mě, jaká (aspoň přibližně) máte pravidla...jestli vycházíte z nějákých backtestových hodnot, nebo sledujete swingy z vyšších timeframů apod. Předem dík za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

popravde u tf delam den po dni backtest od 3novembera kdy zacal pro me vypadat na 800vol trosku smysluplne. sleduji popravde jednu vec daleko vice nez kdykoliv predtim a to je RRR. tzn jaky je mozny sl v logicke urovni a jake je mozny potencial obchodu (jakakoliv nejblizsi silna logicka zona u ktere je pravdepodobnost ze se trh zpomali nebo i otoci (globex pivoty, historicke swingy/zahustene oblasti na nizsich i vyssich timeframe)...osobne jsem sledoval drive 30minutovy graf, ale vymenil jsem jej za vol20000ktery me prijde uplne genialni na zakreslovani technickych formaci a urcovani celkoveho trendu-dle ktereho potom fitruji kuprikladu bigV...cele mi to funguje jako voditko kdy neobchodovat vice nez kdy obchodovat...doporucuju zbacktestovat!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Nazdar ... prave zacinam z backtestami a chcel by som sa spytat par veci:
1, kedze obchody na TF je rozumne obchodovat od 15:30 nasho casu (kvoli likvidite) ...tak moja otazka znie ci je vobec zmysluplne zakreslovat si pred touto hodinou niake S/R a high a low dne....
2, a este ma zaraza jedna vec... kedze som precital "jak se stat intradennim financnikem" ale aj clanky na fore... vecsina preferovala obchodovat 2,5 hodiny denne... lenze ked zacinam z backtestam tak mi niekedy pride prvy signal az o 1 hodinu niekedy 2...... chcem sa teda spytat ci to je normalne alebo ci by som mal zapracovat na indikatoroch..

diky moc Odkaz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Odkaz:

1) ano, muzete si zakreslovat napr. vyraznejsi S/R urovne, kde se trh casto zastavoval v uplynulych par dnech..pak taky low a high premarketu (nocni seance-obdobi od vcerejsiho uzavreni do dnesniho otevreni)..atd.

2) 2,5 hodiny neni dogma..backtestujte v klidu celou obchodni seanci..az pak se muzete na zaklade vysledku a casovych moznosti rozhodnout, jaky casovy usek budete obchodovat nanecisto, popripade live..jde i o to, ze pokud uz ted vite, ze v realu budete mit napr. kvuli zamestnani cas pouze posledni dvouhodinovku, pak je divne backtestovat pouze prvni dvouhodinovku..

3) obchodni seanci je lepsi si nechat v grafu vykreslovat celou vcetne "noční části"..indikatory se pak vykresluji plynuleji i na zacatku obchodni seance a nemate tam takove skoky..co se tyce kvantity signalu, pak je uplne normalni, ze prvni signal prijde napr. az hodinu po otevreni..zalezi na konkretnim dni..nekdy jich muzete dostat pet, nekdy zadny..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...