Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Williams %R indikátor


tomnes

Doporučené příspěvky

Dobrý den Bushmane,
rozdíl je v matematické konstrukci. Nahrubo řečeno - RSI se vypočítá jako podíl průměrů stoupající a klesající EMA, kdežto %R je vypočítáván z největších extrémů sledované periody. Přesné konstrukce jsou k dispozici na internetu.
Indikátory mohou jít proti sobě i naprosto stejné např. dvě EMA (každá jiné periody) často jdou proti sobě a lze toho obchodně využít.
Přeji spoustu $$$

Radovan ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 103
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,
z tvého příspěvku mám dojem, že chceš jít short. Podívej se na weekly graf a tam máš odpověď. Já bych určitě počkal na potvrzení trendu na weekly i když %R dal signál. Nikdy nedostaneš z trhu maximum, je to marná snaha. Zkus tuto strategii na free datech na 1 hod time frame. Přiblížíš se trochu REALITĚ bez možnosti se podívat do budoucna ;).
Umění hledej ve výstupu.

Přeji hodně úspěchů
Ivan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ad futuresource,

maji problem s alternativnimy browsery. v IE mi to jede a v opere nejede.

v opere to obchazim primim linkem na graf (pro zlato je zde ukazka):

charts.futuresource.com/cis/cbotcis?cont=XKJ06&period=V&varminutes=60&bartype=BAR&bardensity=LOW&size=1720x580

nektere promenne (trh, perioda, CANDLE, density, velikost,... ) se daji rucne menit. da se to take uzpusobit rozliseni mobilu a koukat na grafy treba pres mobil.

Pete

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 2 months later...

Ahoj.
Trochu ma mätie interpretacia tohto indikatora. Podla financnika je oblast nad 80% tzv, prekupenou oblastou(signal pre predaj) a oblast pod 20% znaci prepredany trh (nakup). Zda sa to ako logicka interpretacia ale podla interpretacie dostupnej v helpe Track'n trade pre tento indikator plati, ze prekupena oblast je oblast pod 20% a prepredana oblast nad 80%, hoci konecna interpretacia sa mi zda dost podobna.
Je to len nejaka ina forma tejto metody alebo ma nejaky vyznam pri vnimani indikatora?
Vdaka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím alter,

indikátor W%R existuje ve 2 variantách: "klasická" nebo reversní varianta. V Track'n Trade Pro v menu [bold]View/ Program Options/ My Default Setting/ %R [/bold] můžete vybrat kterou variantu chcete používat. Je u toho uveden i vzorec podle kterého probíhá výpočet. Zvolte si variantu, která vám bude vyhovovat, doporučení jsou na grafu pouze obráceně. tzn. u jedné varianty je doporučení pro nákup dole (pod 20), u druhé nahoře (nad 80).

S pozdravem Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...