Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Williams %R indikátor


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 103
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

marcossoft: zrovna dělám BT W%R na 3min TFrame, takže se s tebou za nějakou dobu můžu podělit o výsledky. Díval jsi se na stránky L.Williamse, na který je odkaz na minulé stránce? Larry tam popisuje i další způsoby jak W%R používat ke vstupům/výstupům, než jen klasceké zpětné přetnutí over bought/sold hranice.
Na jakých testuješ trzích?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to iNTRA_FiN

Zdravím. Áno sledoval som tie stránky no popravde niektoré veci som zrejme nevedel správne preložiť. Moja chyba. Čo sa týka trhu, tak BT som US500 a US30. To bolo na platforme XTB. Lenže pred nejakým časom tieto trhy odtiaľ vypojili a je tam už len US2000 - rusell. A popravde nemám teraz na čom testovať. tam to bolo dobré v tom, že nebola obmedzená platnosť používania dema. A po inej platforme som sa zatiaľ neobzeral. Aj keď to planujem, len zatiaľ neviem po akej.

marcossoft

Link to comment
Sdílet pomocí služby

S tímto indicatorem jsem zkoušel můj 1. systém na delších pásmech ( h4 ), ale intradenně teď zkouším uplně stejné vstupy jenom s CCI, ale myslím si že je to skoro to samé a nějak jsem ještě nepřišel jak jinak využít indicator pro obchodování než prostě najít pěkný trend a obchodovat korekce, je tam možnost malého rizika a celkem pěkného zisku pokud trend pujde dál :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

program mam MT4 a data od svého brokera teda GO markets. První otázce moc nerozumim, s čím backtestuju, já jsem začal před dvěmy týdny live a takto obchoduju na denních grafech, k tomu vstupu nepoužívám %R ale CCI a stochastick. Stejný způsob obchoduju i intradenně na 15minutových grafech.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...