Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Williams %R indikátor


tomnes

Doporučené příspěvky

tomnes Napsal:
-------------------------------------------------------
> Rendo,
>
> %R funguje opravdu velmi dobře a též bývá často
> kombinovaný i s volume nebo open interest. Osobně
> jsem tyto kombinace zatím nezkoušel, ale i Larry
> Williams tento indikátor kombinuje s OI.
> Zdravím,
> Tomáš
> FINANCNIK.CZ


Nemá někdo zkušenosti s kombinováním Williams%R a OI (příp. volume)? Dá se o tom někde dočíst?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 103
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

tak som sa chcel opytat kedze toto vlakno je hodne puste, ake trhy pomocou R%W indikatoru obchodujete a ako sa vam dari, mna by dost zaujimalo ci niekto pouziva spominane pravidla pri pozicnom obchodovani futures s pomocou Open interest a kombinaciu fundamentalnej analyzy s R%W indikatorom.
nieco podobne som sa snazil pretransformovat na Forex, ale kedze Fundamentalnma analyza podla Larryho sa na FX velmi aplikovat neda (kedze nemame COT reporty :), tak pouzivam ine postupy

kazdopadne rad by som vedel ci niekto prevzal jeho milionove strategie, alebo to vsetci beru len ako rozpravky :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Nedávno jsem se zamotal do %R kdyz mi v Excelu vysly uplne jiny cisla nez v TNT. Nakonec jsem prisel na to, ze v TNT maji ten vzorec takto: %Rt = 100 - ( (Highn - Closet) / (Highn - Lown) ) * -100 Kde mně vyšlo 30%, Takze se to sice zobrazuje správně, nicméně pokud si přejede myší nad konkrétní den, tak dole ve statusu se zobrazí

4495

4496

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nedávno jsem se zamotal do %R kdyz mi v Excelu vysly uplne jiny cisla nez v TNT. Nakonec jsem prisel na to, ze v TNT maji ten vzorec takto:

%Rt = 100 - ( (Highn - Closet) / (Highn - Lown) ) * -100

Kde mně vyšlo -30%, tam TNT ukazovalo -70%.
Takze se to sice zobrazuje správně, nicméně pokud si přejede myší nad konkrétní den, tak dole ve statusu se zobrazí doplněk do stovky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Marineros: Podľa môjho názoru divergencie signalizujú ukončenie resp. obrat trendu. To znamená, že v uptrende si všímam maximá ceny a maximá indikátoru. V downtrende sledujem minimá oboch.
Ty si však na svojich grafoch sledoval presný opak. V uptrende si sledoval lokálne minimá ceny a konfrontoval si ich s minimami indikátoru. Nie som si istý, či divergencie fungujú aj tým spôsobom.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

duroslav

no ak sipky signalizuju vstupy do pozicii, tak je branie signalou uplne odlisne od pravidiel , ktore L.Williams popisuje. osobne si myslim ze je branie protitrendovych signalou velmi neefektivne.

Marineros

divergencie vidim na oboch obrazkoch len dve a to na prvom grafe presne na 2005 Sep, a na druhom grafe Jun 2005
tieto dva signaly su dobre citatellne lebo presne vyjadruju vyhodu oscilatoru, ked sa obraty nedaju vycitat s cenoveho grafu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Duroslav: když si všimneš toho co jsem zakreslil..mimochodem je to graf spojením close na tom je to lépe poznat...tak ceny v obouch případech jdou pořád stejným směrem a indikátor se snažil jako by se znovu "odrazit" od hrace 70/-20 a tím pokračovat ve svém směru...


Airmike: jj dík...koukám na to a už to vidím....to co jsem jsou asi falešné swingy, které potvrzují trend..(myslím, že to psal Dr. Elder ve své knize)
no ak sipky signalizuju vstupy do pozicii, tak je branie signalou uplne odlisne od pravidiel , ktore L.Williams popisuje. Chtěl jsem se zeptat, jaká jsou ty pradvidla L. Williamse, které popisuje? nebo kde se to dočtu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...