Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Laadiis:

Vyzkoušel jsem a jeví se to velmi dobře. Mám jen jednu připomínku, nebo možná spíš dotaz.
Jak vyřešit, aby se backtesthelper neotevřel při každém kliknutí v grafu? Mnohdy potřebuju do grafu něco zakreslovat nebo zapisovat a je pro mě nepraktické, že se po každém kliknutí v grafu hned otevírá backtesthelper, i když ho zrovna nepotřebuji. Nevím jestli to nějak půjde vyřešit, jinak je to velmi praktická pomůcka backtestingu.

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jarda:

Snažil jsem se vyřešit, aby se BacktestHelper otevíral jen při kliknutí přesně v oblasti příslušné úsečky ... ale zatím bez řešení ...

NT svoje low level API nedokumentuje ani nesupportuje ... docela jsem se zapotil přijít na to jak odchytit událost myši ... i když je to pak jen minimum kódu ;-)

Ale popřemýšlím jak vyřešit dočasné vypínání BacktestHelperu ....

Laadiis

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Aktualizoval jsem NinjaScript ... nyní máme možnost rychle vypnout/zapnout zobrazování BacktestHelperu po kliknutí v grafu. vypnutí/zapnutí se provede stisknutím kláves "Ctrl+B" a poté "F5" v aktivním okně grafu. Jak aktualizovat: - stáhněte si aktualizovaný archiv - nahraďte půvpdní soubor BacktestHelper.cs tím z archivu - POZOR: Aktualizovaný NinjaScript je nutné znovu zkompilovat ... Tools->Edit NinjaScript->Indicator... vybrat položku BacktestHelper ... v zobrazeném okně tlačítko compile (páté z prava)

7322

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Laadiis:

předem chci poděkovat za super helper (tu) , a jen toto: mám verzi exel 2002 :-( a nejde mi otevřít skrze tlačítko " otevřít Office exel" hlásí mi to tu samou hlášku jako o pár příspěvků víš .... chci se jen zeptat jestli to jde nějak řešit nebo musím změnit verzi exelu ?? ps: stáhl jsem si dle odkazu na exel 2003, ale mám exel 2002 tak že mi to nejede.. :-( předem díky za případnou pomoc... (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím ... tak jsem tady i s verzí pro uživatele Office 2002 (neboli Office XP)

Uživatelé Office 2003 a Office 2007 stahují a instalují podle návodu v původním archivu:
my.syncplicity.com/share/1j0hfsa0av/BacktestHelper.zip

Uživatelé Office 2002 (Office XP) stahují a instalují podle archivu:
my.syncplicity.com/share/d8eybqyzaa/BacktestHelper-Office2002.zip

enjoy ;-)

Laadiis

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...