Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BacktestHelper


Doporučené příspěvky

to RMKomodity:

Díky za příspěvek a další podněty ... něco málo k dotazům:

1. dotaz ... řešením je nezavírat pokaždé BH, nechat jej stranou ... při dalším kliknutí do grafu se zaktivuje ...
jinak už připravuji další verzi ... v té se BH bude moci připojit i na již spuštěnou instanci excelu ...

2. dozat ... mohl bys toto téma více rozvést, abych jej mohl do BH začlenit ... mám tím na mysli jaká je Tvoje představa jak by tato funkce měla v BH fungovat/vypadat ... jsem na počátku backtestování a na některé pokročilejší techniky jsem zatím nenarazil ...

3. dotaz ... čas opravím

4. dotaz ... definice ceny pro vstup a SHORT/LONG bude možno v další verzi určit v nastavení

5. dotaz ... "čislo jako text" ... opravím

6. dotaz ... jedna svíce může svými cenami být zároveň MFE i MAE ... proto se občas vyplní obě pole naráz

Laadiis

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 723
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Laadiis,

nebylo by pro vás řešením použít pro zápis dat OLE DB provider? Pokud použijete ten poslední, nemusíte řešit žádné problémy s verzí Excelu (mělo by se to poprat se všemi) a nemusel by jste vůbec otevírat Excel, ale zapisoval by jste přímo do souboru. Šetřilo by se tím i místo v paměti.

Pokud by jste měl zájem, rád bych něco zkonzultoval (kontakt naleznete např. zde www.financnik.cz/forum/read.php?3,55359,page=26).

Přeji hodně úspěchů

Alec

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to skodis: problém s největší pravděpodobností vede na neúplné reference ... tzn ... v okně editoru NinjaScriptu BacktestHelperu ... kontextové menu (pravým tlačítkem)->References... v zobrazeném okně musí být uvedeny soubory ... viz obrázek dole ... a pak opět zkusit zkompilovat ... pokud máš win xp 32bit ... což předpokládam ... tak soubory hledej v adresáři "Program Files" namísto "Program Files (x86)" a samozřejmě v adresáři Tvého profilu namísto "Lada" ... v C:\Documents and Settings\"nazev profilu"\Dokumenty ... Laadiis

7486

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Laadiis:

Zdravím, včera jsem se dozvěděl o Tvém BacktestHelperu, což je nádherná věcička a hned jsem se to pokusil nainstalovat a došel až k bodu 7., kde jsem zkončil.

" 6. V zobrazeném okně stiskněte Add... a přidejte soubor C:\Users\\Documents\NinjaTrader
6.5\bin\Custom\BacktestHelper.dll " - až do teď to bylo v pohodě...........
"7. Zkompilujte NinjaScript (pátá ikonka zprava)" - tam píšeš a tím jsem skončil. Neobjevil jsem nic, kde by byl NT Script. jako pátá ikonka z prava.
Mohl bys mi, prosím, bod 7. trochu blíže osvětlit, a to polopaticky ? Moc by mi to bodlo. Mám Office 2007

Přeji hezký den,

Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...