Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

VSA (Volume Spread Analysis)


hruska

Doporučené příspěvky

Blue Dragon:
podla mna ak uz budes poriadne ovladat VSA tak ti je Time And Sales zbytocne pozerat. Ja neviem mna T&S iba matie tam vidis priebezne vysoke bid a nahle vysoke ask co ta moze uplne popliest, pretoze nevies ci smart money ozaj kupuju alebo predavaju herds alebo je to zastieraci manever, pre mna je idealnejsie pozerat na vysledok toho na konci baru(Close)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 858
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

V piatok ráno pekné pohladenie na duši , dve straty na euru, cena sa podla 15 min grafu obchodovala v rastucom kanály
Snažil som sa nakupit na spodku podla 5 min grafu , vstupoval som na NS označené šípkou , vstupom predchádzalo stoping volume, :-(



Možno som to nemal brať lebo ta cena ked isla dole na spodok kanála sa pohybovala v širokom spreade.


Mino

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Blue Dragon: Ten tvoj nevydareny trejd. no ked si vsimnes tak tam sa vytvoril taky Continuation pattern (range) kvazy trojuholnik co prerazradza bud ze to moze reakumulovat alebo postu povat dalej. Dakto to urcuje s volume na swingoch toho trojuholnika. Kazdopadne je nebezpecne obchodovat vramci jeho lebo su tam postupne vytvorene HH HL LH LL, ja by som cakal radsej na prerazenie tych modrych ciar co vytvorili rezistenciu a vojst dakde v oblasti tej zltej elipsy, alebo ked by bola moznost tak vojst skorej,co sa myslim nedalo. No ale kazdopadne je lahsie analyzovat potom ako ked sa to deje :)

11440

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...