Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

VSA (Volume Spread Analysis)


hruska

Doporučené příspěvky

Hruska:
mozno by si tu jeden z tych zlych mohol hodit :) sam si to inicioval kedysi .... ja momentalne odkedy idem live tak sa mi velmi znizil pocet obchodov ... :) a ked nejaky bude tak ho tu urcite hodim.

Pocuj hruska trading ta asi nezivi ? alebo to mas ako hoby popri praci co ti hodi par euracov do vrecka ? vela som nad tym rozmyslal si tu uz dlho urcite si ziskal dobry skill - tak mozno mi to budes vediet ozrejmit. dufam ze ti otazka nevadi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 858
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

nohavica... nevim koho se ptas dalo by se? jenom ti muzu rict ze jsem to euro mel od 1,3350 long a PT na tve rezistenci (high 2dny zpet + daily TL) a je mi zahadou proc to tam nedojelo... trh byl krasne v trendu vse oka, ale taky jsem zaznamenal urcite "divne" veci kolem 80-90 tak jsem aspon neco malo zlikvidoval tady.... Usa euro short trend a zavira docela dole, takze opravdu jsem trosku zmateny, cekal bych zitra ze pujde nad dnesni high a pak short, ale podle dnesniho dne tomu tezko verit... fakt nevim :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pripojím sa:)

Tiež ma ten včerajší short zaskočil očakával som že to pôjde tak k 1,342 kde by som ten obrat pochopil kedže to je často odmietaná cena. Prvý long som nestihol mám veci okolo stužkovej takže to musím troška flákať. Ale ako sa hovorí navždy sa zachová v pamäti stužková takže pár dní obchodovania musím oželieť:)

Dneska som sa dostal k PC len tak tak mám tam jeden long. PT až k 400 poprípade 420. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

iigis, samozrejme ti do toho nechci kecat a neznamena to ze to musi vyjit jak rikam ale podle me je pravdepodobnost zasazeni tveho PT dneska tak 5%....

Jak jsem psal vcera trh pujde nad vcerejsi high a pak medvedi reakce short kvuli trendline z denniho grafu, prislo to primo ukazkove, hodnota je ted kolem ceny 1,3340 +-10 pips.... takze pokud by trh nekam vyrazil jeste dneska tak na 80% short... long je proste blbost neni duvod....

navic USA profil je sice long ale totalne neschopny ten long naplnit... takze dalsi duvod pro short....

ale vis jak to chodi... i kdyz se ti potvrdi 10 veci ze je tam jasny short tak to muze nahoru vyjet....
kazdopadne zatim se vezu od vcerejsiho high short :)

omlouvam se za OT.. tady to asi moc nepatri do VSA....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ešte nadviažem tiež OT sorry:

Roman:

Vklude kecaj neisom v stave kedy viem na 100% že mám pravdu rád sa nehám poučiť. Jo target som znížil na 37 (ešte 1sada) včera som bolo pomerne vysoké volume tak by to mohlo otestovať či tam ešte ostala dáka aktivita. Tá 1,42 je dosť optimistická Ale z analýzy by som povedal že trh momentálne traduje value 1,27-1,42 z mesačného profilu kedže dole boli responzívny kupci tak očakávam aj test hore. Inak 1,334 si myslíš že je prečo momentálna hodnota? Chcem porovnať pochod kedže ja tam mám úroveň vysokého value z mesačného profilu.

Zaujímave s tým TL to vôbec nesledujem možno podnet k zamysleniu.

(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

roman> sell jsem daval na resitanci/supp s cilem na proti demand, sice byla jiz jdenou testovana ale propad ceny rychly a vyrazny takze jsem sel sell, long jsem mel v planu take ale az po uzavreni pondelniho gapu, k cemuz mozna jeste tento tyden dojde. Navic jak je videt na prispevku nohavica, volume sel vyrazne dolu po prvnim doteku a pri druhem sice ne tak razatne ale take dolu coz jen pridavva na stranu sell. at sedari

17904

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Caf Forexik1986: trading ma nezivi, ten mini ucet co mam by ma tazko uzivil ;D momentalne ma praca moc zamestnava takze ani na te obchody co som mal nemam cas. ale dufamze posviatkoch to uz bude lebsie.takze sem hodim urcite aj dake tie nezdarene obchody. ktomu tvoju poslednemu vstupu. trebalo to risknut na tom UT (top reversal ) inak by som vstup tam nenasiel na stranu short. tie linky co tam mam naznacene tak to su vadsinou dobre supporty na ktorych sa trh odraza. spomina to Garry Fuller v jednom s jeho webinarov.

17915

17916

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...