Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

VSA (Volume Spread Analysis)


hruska

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 858
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

iigis:
jo sak ja som to tak aj poxopil : ) .len mna hned pri tom napadla ako si spomenul news tak prihoda od jedneho znameho co zacina obchodovat akcie a presne secko robi podla newsov a zdy je na opacnej strane obchodov teda ze predava keby mal kupovat a naopak. takze som to stym myslel tak vseobecne. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

iigis, každý si musí obchodovat podle svého, jen přikládám svůj názor na věc. Po zmínění té úrovně 1.39 jsem ji prozkoumal, ale OP mi nedává možnost do toho jít - prostě to nesplňuje MÁ pravidla pro vstup. PS: Už tam ten parchant pomalu dokulhává :) (Zelená zóna se shoduje s daily demand = PT (slabá však pro obchod), proto připadá v potaz jen případný krátký protitrend na 1H TF - zelená zóna. Risk pro daily je příliš vysoký, ale ta 1H by mohla vyjít. Jestli trh prorazí tu 1H zónu, nebude mít problém s celou daily a projede jí jako nůž máslem. Každopádně pozor na RRR, to většinou rozhoduje.)

17553

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nohavica:
v tomto pripade bez volume by som nesiel a ten retest mini rezistancie by som az tak nebral ako retest kedze to bol koniec session a zaciatok aziskej de nie su take pohyby.. Vosiel som rovno na daily close.
a aj keby ten retest bol behom dna tak by som nevstupil lebo podla mna je to moc maly retest.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

forexik1986:
presne preto u zenfire som sa registroval zdy kazdy mesiac..a nemaju velku historiu a zda sa mi ze ani Volume pre Daily Timeframe. ale to uz si nie som isty bolo to davnejsie

Thinkorswim je jednak zadarmo ma vadsiu historiu a volume pre hociaky TF. + obsahuje data pre AKCIE nie len futures.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...