Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

VSA (Volume Spread Analysis)


hruska

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 858
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj VSAci,splnil jsem si domácí úkol a konečně rozchodil Thinkorsvim,začal číst Master The markets a začal se teda prokousávat slavnou VSA :-). Na grafu Eur/usd je červěně S/r ze 4h grafu,na kterou bych čekal a snažil se odvodit jestli jít do odrazu nebo průrazu na 15m ,může mi v tomto případě pomoci Volume ? První vstup mám vyznačen šipkou,na prolomení toho UT baru,co se dělo dál je vidět :-).Naznačil jsem bílou směr k volume,pro lepší přehlednost.Jde mi o to jestli jde takto Vsa použít,čeho si všímat atd. Dík všem za pomoc.

17782

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nohavica: no ja som to kusok inak by videl ten tvoj graf. v hornej casti je akoby daka distribuce. dolezite je ze prerazilo support ktory sa stal resistenciou. ocakaval by som teda retest klasicky tejto novej rezistancie. preto na tvojej sipke by som asi nesiel hned long. preraz supportu tam de mas cervenu linku naznacuje ze v trhu je dost sellerov a tak isto to vidno aj na ostatnych baroch. selling a short covering nic viac ziadna demand sa neprejavila.

17802

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim vas vsechny, jeste jsem tu neprispival a tak si dovoluju se mezi vas obcas vklinit. I kdyz jsem zacat studovat VSA pomerne nedavno, tak si myslim, ze je to jeden z nejsilnejsich nastroju TA. V kombinaci s klasickou price action je VSA to, co jsem hledal jako jeji doplnek. Brozura Master the Markets je to, cemu rikam "otvirak oci" a je az s podivem, ze je zdarma. Pokud si totiz nekdo nastuduje tuto techniku, tak uz nepotrebuje jejich drahy obchodni software (ale psat jim to urcite nebudu). Okomentoval jsem pro nohavicu jeho screen tak, jak to vidim ja. Pokud to nekdo zkusenejsi doplni, tak budu taky rad. Je skoda, ze jsem nevidel vetsi historii toho screenu - tam urcite byly dalsi indicie. nohavica: dej mi tam prosim screen, co nasledovalo po tomto datu. Celkem by me zajimalo, jak se trh vyvinul. Mimochodem obchoduju papirove ropu (CL) a obcas i Russell (TF) - je tu nekdo takovej, kdo nedela jen FX?? Tak at se dari. Pajus

17803

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...