Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

FX trade-book


saqe

Doporučené příspěvky


Zdravim,

Chcel by som stiahnut fx 3.01 ale ked dam stahovat ako free user tak mi vyskoci stranka s takymto obsahom

Error
You want to download the following file:

rapidshare.com/files/247720527/FXtbv3.01.zip | 68472 KB

Your IP address 195.68.234.2 is already downloading a file. Please wait until the download is completed.

Premium members can download any number of files simultaneously. Become a Premium member now. The download will be available shortly.

pricom to nestahujem ako to vypisuje, viete mi s tym pomoc, diky za odpoved.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 256
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

camelko:

ta hláška vám tam vyskakuje proto, protože máte veřejnou IP adresu, což znamená, že ji sdílíte s více lidmi..tj. stahovat vám nejde, když stahuje někdo s vaší IP..přičemž to nemusíte být nutně vy..tj. zkoušejte např. pozdě v noci, nebo brzo ráno, nebo prostě občas během dne..určitě nikdo není tak vytrvalý, že by stahoval 24/7..a nebo druhá varianta - že si zaplatíte premium účet třeba na den...

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj saqe a LUKY
Měl bych malinkou prosbu.
Obchoduji na demu pivoty tim způsobem že třeba v jednu chvíli zadám 4 objednávky .Používám MM4 nárůst o 500 + 0,1 lotu ,jde o to že když jsem na účtě +490 zadám všechny obchody za 0,1 lotu a každý z těch obchodů bude win a potom je budu chtít zapsat do deníku tak mi to po prvním obchodě zvedne na 0,2 lotu ,ale další obchod který budu zapisovat bude otevřen v platformě ještě za 0,1 lotu.Napadá mě jediné možné řešení přidat možnost manualně nastavit množství u každého obchodu zvlášt .Moc bych prosil aby jste tuto možnost zvážili dík.
Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jasně Roberte,

v podstatě nevíš který obchod bude win, a který ne. Ale jsi závislý na to MM. Ale když budeš nastavovat pro každý obchod jiný mn. lotu, tak ani nemusíš používat MM 4, ale nech si tam MM2,a jen si v poznámkách kontroluj nárust o těch 500usd,a pak si vždy přihod 0,1.Proberu to s Petrem, ale nebude to hned. Měl ted dost práce,a deník chvilku stál....je léto, čas blázince..:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

asi si nerozumíme já si můžu přihodit 0,1 až skončí čtvrtý obchod který zadávám najednou s ostatními třemi nejsem celou dobu obchodování u pc abych to mohl změnit, jde o to že nekupuju/neprodávám za aktuální cenu ale počítám s tím že cena se dostane na nějakou hodnotu ,ale všechny 4 objednávky zadávám najednou .Tim chci říct že 0,1 budu přidávat ne přesně na +500 ,ale o něco víc a to já dopředu nevim :)
Jinak nikam nespěchejte a užívejte léta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Vyzkoušel jsem si Fx trade-book a smekám klobouk! Velice mi ušetřil spoustu práce a též mi ukázal výsledky předchozích backtestů v excelu v novém světle.
Narazil jsem též na jeden problém, který nevím, jak vyřešit. Z dat potřebuji vyloučit vliv jednoho patternu, který negativně ovlivňuje výsledek. Poradí mi někdo jak to udělat? Dík.
Pequeno

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Geronimo,

Bohužel si myslím, že to asi nepujde,to co píšeš bude možné až v další verzi. Jediné co mužeš udělat je překopírovat řádky do nového deníku bez toho paternu co nechceš aby byl viděn a měl vliv na výsledek. Jinak nás těší, že ten deník je k něčemu, a pomáhá vám v práci i testování vaší strategie.

luky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

to all,
dlhšie som tu nebol, bohužiaľ pre značné technické problémy, ale už je to vyriešené, tak sa budeme snažiť s ďalšou verziou pohnúť.

lkluka,
zoskupenie údajov vedľa seba samozrejme možné je, ale je to relatívne, pretože teraz sú jednotlivé údaje pri sebe vzhľadom na charakter - hodnoty pre zadanie SL, hodnoty pre PT, hodnoty pre viacnásobný výstup ..., takže podľa mňa je to vec pohľadu, zatiaľ sa na túto tému nikto neozval, ale ak by bolo dosť veľa traderov, ktorým by to tak vyhovovalo, je možné denník upraviť, ale zatiaľ to meniť nebudeme.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...