Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

FX trade-book


saqe

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 256
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

EDIT: predchozi prispevek pokladej prosim za bezpredmetny, zjistil jsem ze jsi mne uz odpovedel. Spatne jsem se asi vyjadril, nechapu, jak mam zadat, zdali jsem vystoupil na profit-targetu nebo na stop-lossu. To staci zadat cenu do close (MM1,MM2)? Viz obrazek. Nebo jak program pozna, ze mne ma pricist/odecist zisk/ztratu k uctu? Diky

10673

Link to comment
Sdílet pomocí služby

code, stačí zadať iba ceny, na ktorých vstupuješ, vystupuješ ... a denník automaticky vypočíta stratu, alebo zisk. Podľa obrázkov - jednak v stĺpci "reál SL - pips" je indikovaný zisk/strata podľa farby bunky a samozrejme, že sa zisk/strata pripočíta k aktuálnemu kapitálu. Samotnú poznámku, či si mal stratu/zisk zatiaľ nie je možné zadať, to bude až v ďalšej verzii.

10675

10676

Link to comment
Sdílet pomocí služby

v platformě u Oandy nezadáváš objem např 0,1 ,0,2 0,3 lotu ,ale napíšeš přímo kolik přímo jednotlivé měny kupuješ nebo prodáváš .takže příklad chci otevřít long pozici Eur/usd za 0,1 tak vlastně zadáš objem 10 000 protože ve skutečnosti kupuješ 10 000 Eur a prodáváš 10 000 USD všechno je to samozřejmě závislé na ceně pip .Navyšování pozic v Oandě lze proto dělat v daleko menších intervalech .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

robert..

chápem, možno by sa to dalo doriešiť, ale potreboval by som ešte detailnejšie info - napr. jedna z dôležitých, ak uzavrieš pozíciu, tak teda koľko je to vlastne profit - priamo rozdiel kupovanej/predávanej ceny v $ (kúpiš následne 10050 $ - máš teda zisk 50$ mínus poplatky ?), alebo treba prepočítať na lot.... Ak chceš, pošli mi nejaký detailnejší príklad s vysvetlením v exceli ako, čo, kde, koľko..... pripočítaš na saqe27zavinacgmail.com a skúsime poriešiť.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Vřelé díky autorům za profesionální práci. (tu)

Moc bych uvítal možnost editovat páry/nadefinovat si vlastní. Např. přidat si nějaké CFDs (gold ap.) Jde to nějak?

Jinak možná jsem slepej(blbej), ale nikde jsem nenašel možnost nastavit si manuelně u obchodu velikost lotu. Vím, že se vypočítává automaticky podle kapitálu/risku, ale co když používám víc strategií a na některé si můžu dovolit riskovat víc nebo naopak chci miň?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...