Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

FX trade-book


saqe

Doporučené příspěvky

Tak som sa trochu potrápil, ale vyriešil som tento problém. Ak sa u niekoho vyskytne problém, ktorý som popísal vyššie, treba naištalovať aktualizáciu Microsoft Office Suite 2007 Service Pack 2 (SP2), alebo postupovať podla nasledovných pokynov:

Upozornění Tento postup může oslabit zabezpečení počítače nebo sítě vůči útoku uživatelů se zlými úmysly nebo škodlivým softwarem, například virům. Toto řešení nedoporučujeme, ale necháváme na vašem vlastním uvážení, zda jej využijete nebo ne. Tento postup používáte na vlastní nebezpečí.

Chcete-li tento problém vyřešit, zakažte antivirový skenování šifrované soubory, které obsahují makra. Postupujte takto:
1. Ukončete aplikace systému Office 2007.
2. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
3. Vyhledejte a klepněte na jeden z následujících podklíčů registru podle potřeby:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0\Excel\Security
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0\PowerPoint\Security
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0\Word\Security
4. V nabídce Úpravy přejděte na příkaz Nový a potom klepněte na příkaz Hodnota DWORD.
5. Zadejte jeden z následujících názvů hodnotu v závislosti na podklíč registru, které jste klepli v kroku 3 a stiskněte klávesu ENTER:
ExcelBypassEncryptedMacroScan
PowerPointBypassEncryptedMacroScan
WordBypassEncryptedMacroScan
6. Klepněte pravým tlačítkem myši na hodnotu DWORD, které jste vytvořili v kroku 4 a potom klepněte na příkaz změnit.
7. V poli Údaj hodnoty zadejte 1 a potom klepněte na tlačítko OK.
8. V nabídce soubor klepněte na tlačítko Konec ukončete program Editor registru.

Poznámka:Výše uvedené kroky by neměl být použit po instalaci Office 2007 SP2. Informace v registru je také poskytován v '2007 Microsoft Office Security Guide', ale tato dokumentace vytvořeného před instalací verze Office 2007 Service Pack 2.

Prajem všetkým veľa šťastia a autorom obchodného dennika, veľké ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 256
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Smekám před takto komplexním dílem. Opravdu práce hodná těch nejlepších profesionálů.
Při stavbě svého backtestovacího Excelu jsem narazil na pár problémů, které nejsem schopen vyřešit, nicméně v ObDenu jsou zpracovány elegantně, jedná se především o implementaci zaškrtávacích políček a filtrů. Bylo by možno poskytnout kontakt nebo heslo na odemknutí buněk v ObDenu?

Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám ho krátce, tak jsem trochu zmatený, ale vypadá to že je to to co jsem potřeboval :) . Chtěl jsem se zeptat, když obchoduji micro loty. Jakou mám nastavit hodnotu 1 pipu v nastavení? Na jeden normální lot nebo na micro lot? Třeba USD/CAD. Hodnota 1 pipu v micro lotu je 0,099... Mám tam tedy dát tuto hodnotu a nebo 9,9? (v dolarech) Dále nevím proč, ale u prvního profitu mi nevypočítává profit pip/tick 1. Ukazuje to REF!. A pak ani v celkovém profitu, viz screens.

14157

14158

14159

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...