Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,mám velkou prosbu na někoho,kdo se vyzná v programování indi. pro MT.Potřebuji zabudovat do indikátoru ADX alarm,který se ozve při překřížení +DI/-DI.Na netu jsem našel několik řešení,ale buď nefungují,anebo "řvou" pořád,i když jsou křivky dávno překřížené.Jde mi jen o to,aby alarm zahlásil 1-5 pípnutí(nebo nějakých zvuků).Původně jsem si myslel,že najdu ADX který mi bude posílat třeba sms na mobil,nebo e-mail,ale po několikatýdením hledání a zkoušení a pokusech upravit si ADX sám se s pokorou obracím na někoho s pevnějšími nervy.Děkuju za cokoli,co mi pomůže.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ali:
Vždycky je potřeba si uvědomit, že cena stále skáče nahoru a dolů. Takže i to křížení chvilku je a chvilku zase ne. A nikdy nevíme, jestli to překřížení bude trvalé. To, že se indikátory překřížily víme s určitostí až zpětně. Takže to otestujeme na začátku nové svíce. Jak to zjistit se dá najít na finančníkovské wiki v průvodci programování pro MT. Takže na začátku nové svíce otestujeme minulou svíčku např:
if (iADX(Symbol(), Period(), 14, PRICE_CLOSE, MODE_PLUSDI,[bold] 1[/bold]) > iADX(Symbol(), Period(), 14, PRICE_CLOSE, MODE_MAIN,[bold] 1[/bold]))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

Mam nasledujici dotaz k obchodovani s live ucten v MetaTraderu.

Takmer kazda spolecnost ma demo ucet, ktery se chova jinak nez live ucet. Z toho duvodu paper-testing na demu muze nabizet uplne jine vysledky nez na live uctu.

Muj dotaz zni, da se na MetaTrader pri obchodovani s live uctem zapnout neco jako "testovaci mod" . Pri kterem, se MetaTrader chova jak v realu (zobrazuje aktualni obchody a jejich stav) ale pri tom to nedela v realu, t.j. neodesila data na live server = delani paper tradingu na live uctu. Vim, mohu si to znacit sam bokem na papir, nebo do excelu - ale to neni ono , takhle by to bylo mnohem "bliz k realu".

Diky,

David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Harmonie - moc děkuju za reakci.Mám ADX,které sice zahlásí překřížení,ale potom "pípá" pořád,i když naskočí další bar.Skusím se s tím jěště chvíli mořit,ale jsem člověk programátorstvím nepolíben,takže mi všechno trvá dlouho a někdy je to spíš metoda pokus-omyl.To tvé vysvětlení chápu docela přesně až ke slovu -např: :-). Každopádně ještě jednou moc děkuju.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ali:
Pokud použiješ funkci [bold]Adx() [/bold] (a ta je pravděpodobně použita v těch pípajících skriptech), tak se stav vyhodnocuje pro každý tik. Pokud použiješ funkci [bold]iAdx() [/bold], tak tam si můžeš navolit, že chceš použít hodnotu již uzavřené svíčky. To značí ten poslední parametr (1). Ale aby ti to nenípalo úplně pořád, tak ten alert je potřeba testovat jen když se otvírá nová svíčka. Jak jsem již psal.

Zkus se podívat do helpu k Adx a iAdx.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Alli
robím to tak ako to píšeš a chcel by som to zautomatizovať, aby to pri zadaní čakajúcej objednávky hneď automaticky pridalo prednastavený SL a PT. Keď je tých čakajúcich objednávok veľa a vypadne spojenie, tak po obnovení spojenia sa nebudem stačit diviť... Ručné zadávanie SL/PT k napríklad 16 objednávkam je hrozná práca a zbytočná keď vopred viem, že najmenej polovicu zruším podľa vývoja trhu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...