Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravím sháním nějaké udělátko do MT4 - obchoduji divergence, ale chci brát jenom takové, které se utvoří na posledních 15ti svíčkách a potřeboval bych nějaký indikátor, který mně bude např. posouvat vertikální linku o 15 úseček pozadu, abych to nemusel složitě počítat koukáním na graf. Nevěděl by někdo o něčem, z čeho by to šlo vzít?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
mám problém dostat 2 indikátory do jednoho okna (např. 2 CCI). V helpu je psáno že je tam mám přetáhnout, ale to mi nefunguje (ani z menu). Nefunguje ani když dám u toho druhého CCI použít na Previous indicator data. Nemusím ještě někde něco zaškrtnou aby to šlo přesouvat nebo tak něco?
Dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vladko11 - obchoduji od roku 2006 a PDA používám denně takže hledám způsob jak tam nahrát své indikátory,skoro v každém fóru mi radí totéž nainstalovat vzdálenou správu a ovládat své PC pomocí PDA což je neohrabané a pomalé.

Věřím,že je způsob jak do MT4Mobile dostat vlastní indiány.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Neměl by někdo tip, kde sehnat ukazatel do grafu, který by ukazoval průběžnou velikost poslední svíčky v pipech?, nejlépe funkční na všechny timeframes i při přepínání, něco jako ATR1, ale znázorněno v grafu, a i třeba s možností nějaké signalizace při dosažení určité velikosti svíčky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj lidi,
vím, že už jsem asi desátej, kdo se na to ptá, ale nevíte o nějakém skriptu, který by zavřel všechny otevřené pozice najednou? Nejideálnější by bylo, kdyby šel u toho skriptu nastavit profit všech otevřených příkazů dohromady, při kterém by ty příkazy zavřel. Nevíte o něčem takovém?
Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...