Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

Testovat se dá pouze EA, který existuje. Ty, o kterých se zmiňuješ, jsou standardně jako ukázka-inspirace. Pokud chceš něco jiného, musíš si to sehnat a nebo naprogramovat. Nejlepší je to druhé. Návod máš třeba na www.financnik.cz/wiki/metatrader . Pak na netu je spousta EA, které ber spíše jako inspiraci. Můžeš je testovat, ale raději vycházej z toho, že ti nikdo zdarma neposkytne konstantně vydělávající systém. Spíš než hotový systém hledej myšlenku, která ti dává v trhu výhodu. A tu si pak naprogramuj a otestuj.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To harmonie,

Dik za radu. :-)

Neviete mi niekto prosím poradiť brokera, ktorý umožňuje paper-trading na viacerých počítačoch, príp. PDA súčasne?
Alebo tomu zle rozumiem a poskytuje to každý? Ak ańo, ako to funguje? Prihlásim sa n MT4 pod mojimi prihl. údajmi? Potom mám s tým problém, lebo na demo účet prihlasovacie údaje nedostanem, rovno ich v MT4 mám a nejdú kopírovať. Tak môžem používať len 1 počítač...

Mohol by mi niekto poradiť?

Dik, úspešný trading

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny v tom svátečním čase a přeji hodně úspěchů a pipsů v Novém roce 2010.Ale k dotazu,sháním graf nejlépe v MT 4 k páru GBP/CZK,nejde mi o obchodování,ale o graf jako takový,kde bych si mohl přidat indikátory atd. Možná jsem špatně hledal,ale nenašel.Dík za odpovědi ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim Vas borci, potreboval bych naprogramovat AOS, kde by pouze CCI20 pretinalo +-100 do bezne oblasti a to by byly vstupy vzdy na close usecky, vystup a stoploss bych nastavil na pevno, nemam ani nejmensi predstavu, jak bych to mel programovat, stahl jsem si nejake navody, ale nechytam se.
kdyby mel nekdo cas, byl bych moc vdecen.

fux

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fux


Trochu to zpodrobni. EA na tomhle zaklade nebude mit dlouhodbe zadnej smysl. Zkus k tomu neco domyslet. Upresnit pravidla. Obchoduj to demo aspon mesic a urcite na neco prijdes. EA zalozenych na CCI je kupa. Tvoje myslenka ma smysl,ale je prilis trivialni (nemyslim urazlive).
Pokud Te zajima EA na zaklade CCI tak sem neco pridam po novym roce

Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Czechdaytrader

mam to vymyslene, razim teorii, ze jakykoliv system, generujici signaly vstupu na zaklade urcitych pravidel je dluhodobe ziskovy, jen je treba backtestem zjistit velikost PT a SL, tzn. ze cely trading neni az tak o vsupech, nybrz o vystupech!! a souhlasim s tebou, je to trivialni, celou dobu to ma clovek pred ocima a vymysli blbosti, jak vstupovat a tak, ale o tom to neni. z mych poznatku vyplyva ze je to o peclivosti a vydrzi, moc lidi nevydrzi testovat od rana do vecera.

potrebuji mit moznost zadat velikost lotu, fixni PT a SL a periodu CCI.

nemam zadnou skusenost na poli AOS, jinak ve forexu se hrabu jiz roky, ale vse rucne, takze bys mi moc pomohl, nevim, treba to bude k nicemu, ale kdyz jedu rucne a beru vsechny obchody, mam mesicni vysledek kolem 700 pips, ale beru vsechny obchody, do smeru trendu je to jeste lepsi.


fux

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den! Především bych chtěl všem popřát do nového roku moho pipsíků!! Odmlčel jsem se cca na rok a pul a celou tu dobu jsem mimo svoji práci a rodině, věnoval též forexu. Mým cílem bylo najít dlouhodobě profitabilní mechanický systém na bázi "nastav a zapomeň". Po dlouhých nocích strávených na zahraničních forech a backtestech různých systému různých TF jsem konečně (teoreticky) našel zajímavý systém ,který bych potřeboval (z psychologických a rodinných důvodů) naprogramovat. Chtěl jsem se zeptat, zda-li je zde dobrá duše, která by to zvládla.. Problém je, že tento systém jsem ještě nevyzkoušel Live neboť mi to nedovoluje můj denni (resp noční) režim. Chtěl bych jej tedy vyzkoušet formou EA na Mikro lotech. Jedná se o kombinaci Breakout systému, (box nám dá jen Levely viz později) a "odhanutí" trendu na základě 3 Level ZZ semaforu. Jistě se teď většina z vás chytá za hlavu, co to tady píše za ucho. :) Nicméně...: Obchoduje se GBP/USD 15M (jiné páry jsem z časových důvodů nebacktestoval) z indikátorů jsou pro nás podstatné 2: Jason Breakout box v3 4x3 semafor Alert ostatni 4 indikatory jsou jen informativní (snad se mi je podaří sem uploadnout) Breakout box se vykreslí nehvyšší Hi a nejnižžší Low svíček začínající ve 3:00 a končící 4:45 GMT BOX (8 svíček) z každé strany se přidá +7 +spread (v mém případě 4) v 5:00 GMT se otevře pozice, kterou určíme dle nejbližšího posledního 3 Levelu semaforu (Je-li sluníčko červené jdeme short, je-li bíle jdeme Long viz obrázek). MM Otevíráme 4 loty SL je opačným směrem kde je napsáno entry (tedy hi/low 3:00.4:45 +7+spread) 1.PT je našim směrem kde je napsáno entry (tedy hi/low 3:00.4:45 +7+spread) po dosažení 1.PT všechny ostatní loty na BE. další 3 úrovně PT jsou definovány uživatelem, v mém případě 30,70,90 od 1.PT. Bylo by dobré, Kdyby byla volitelná možnost, aby SL a PT byly hlídány EA tedy v hide modu. ------------------------------------------------------ Toť v základu vše. Paráda by bylo, kdyby EA v průběhu obchodu umělo eventuelně zavřít všechny pozice ve chvíli, kdy se objeví 3Level semaforu, který jde proti nám. to by se stalo s Close svíce, kde se nám semafor objevil. Chtěl bych aby byly nastavitelné položky stejně jako u breakout box indikátoru, tedy čas poslední svíce, kolik svící zpět, buffer, počítat spread ano/ne atd.., dále čas začátku obchodu, počet pozic (2,3,4) a výše minilotu každé z nich (např.0.5, 0.3, 0.1, 0.1) Symbol je GBPUSDm --------------------------------------------------------------------------------------- Pokud to budete považovat za nesmysl, prosím nekamenujte mne hned. :) Závěrem bych vás chtěl poprosit, zda-li prozatím existuje nejaký EA, který by uměl posouvat SL 3 ručně otevřených pozic na BE po dosažení 1.PT tak, abych to jen ráno otevřel a nechal běžet..? Na zahraničních forech jsem něco podobného objevil, ale neuměl jsem to přinutit, aby obstarávalo 4 pozice najednou.. Pokud vás můj systém zaujal, klidně pište, rád vám odpovím..

12078

12079

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...