Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

harmonie

Zatím jsem ten koncept backtestoval jen ručně a poměrně diskrečně. Naprogramovat do vzorce se ho snažím pro srovnání, jak moc se budou lišit výsledky při čistě mechanickém pojetí.
Díky za nasměrování, zkouším to teď otestovat v Excelu. S tím si rozumím o něco víc. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,
Mám dotaz: Je nějaký způsob jak načíst a vyexportovat do CSV historická data v MT4 pomocí skriptu? Prostě bych potřeboval tu klikací multiakci Tools ->History Center -> klik na komoditu -> klik na periodu.. -> -> klik klik klik.
Nebyl by nějaký skript, jak tuto akci automatizovat, abych jen zadal symbol komodity který bych měnil a periodu kterou bych měnil, a skript by mi načetl veškerou historii která je k dispozici do stejnojmenného soboru?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdar tradeři!
Omlouvám se, že postuju do tohodle vlákna, ale vhodnější jsem nenašel.

Vzhledem k mým dosavadním neúspěchům s forexem a nedostatkem času pro důkladné studování různých metod obchodování apod., se pokuším najít - třeba placený - fungující systém/metodu.

Tak se mi "podařilo" najít server, kde různě zkušení i úspěšní tradeři nabízejí své signály.
Je to prováděno formou EA, kdy trader, kterého máte předplaceného obchoduje zcela za vás - otevírá, zavírá i upravuje obchody (na vašem MT4 pomocí POP3). Vy si jen zvolíte loty.

Mám zatím vyhlídlýho favorita, kterej má průměrně cca +300 pipsů /měsíc a funguje něco přes rok, z toho jen 2 měsíce ve ztrátě.
Pravděpodobně do toho půjdu, cena 150$/měsíc, což není zrovna málo, ale když zůstane na svým průměru, tak se to musí vyplatit i s miniloty (pakliže správně počítám).
Škoda ale je, že tenhle týpek dělá jen 1 obchod týdně.

Takže mě napadlo, zda by se někdo ze zdejších úspěšných traderů, nechtěl podělit o své úspěchy.
Co vy na to??

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...