Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to carolco: myslím že hledáš svatý grál, pohledem na tvůj "okopírovaný" systém provedený bez backtestu se nikam nedostaneš, a na tak "složitý" systém se těžko někdo najde, kdo by ti EA naprogramoval. sorry tudy cesta nevede.a podle přiloženéhé screenu tomu systému ani moc nerozumíš, se mi zdá, pokud máš ty šípy označené jako vstupy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pánové, mám prosbu: hledal jsem, ale nenašel, zkoušel vytvořit sám a tady zatím taky neuspěl. Existuje, případně může někdo vytvořit alternativu k trailing stop pro příkazy buystop a sellstop u ručně otevřeného příkazu? Neprotřebuji tam žádné složitosti, stačí jen, když bude o stanovený počet bodů ke špičce/minimu posouvat příkaz, případně (a to už by byla velká vymazlenost) po realizaci (otevření obchodu) buď dá alarm, nebo pošle mail. Díky moc...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jkousal

Alternativa k trailu je mozna. Alarm a email po realizaci vstupu je v pohode. Zalezi na tom, kolik bodu od momentalni ceny by se ten Trail mel pohybovat.Minimum povolene je stejne myslim 15 bodu u vetsiny Brokeru.
Jestli jsem vse dobre pochopil tak si nastavis pozice ...potom jdes napriklad pryc od PC ,nebo se venujes jinym vecem.Po realizaci BS nebo SS chces ,aby se ozval a ukazal alarm a prisel Ti email. A take se sepnul Trailing stop.
Kdyz tak to upresni . I kdyz mam pocit ,ze je to pochopeno spravne.

ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Czechdaytrader

tak nějak - když podle indikátorů budu mít pocit, že se blíží obrat, zadal bych příkaz na sell/buy stop, spustil bych skript s posunem - ten by se dal ručně nastavit dle vývoje trhu a instrumentu (bráno do extrému - na eur/usd mám odstup 5 pips) a čekal na výsledek. Když jsem to zkoušel ručně, tak se mnohdy stalo, že před obratem trh ještě výrazně poskočil a pokud jsem to hlídal sám, tak jsem buď posun včas nezaregistroval, takže nástup byl dál od obratu, v horším případě zadal příkaz ke koupi(prodeji) ručně přímo a zbytečně jsem při pokračování trendu šel do ztráty. Alarmy si mnohdy nechávám posílat mailem na mobil, nejsem schopen být u počítače nonstop... Trailingstop už v tom být nemusí, ten mám zvlášť a pro každý instrument mám otevřena min. 2 okna (různé typy grafů), takže by mohl běžet samostatně.

díky

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

inteligentni.plastelina:

jednoduché co do parametrů k zadávání... s programováním jsem zůstal u Basicu na Atari 800XL a teď si maximálně vytvářím (nebo spíš upravuju) makra v Excelu... Nějak mi struktura MQ4 nechce vlézt do hlavy (ale doufám, že si jej co nejdříve do hlavy nacpu) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Snazin sa naprogramovat jeden automat na testovanie, ktory okrem ineho vyuziva aj indikator ZigZag. Neviem preco , ale aj ked je tento indikator sucastou MT4, tak som nenasiel ziadnu skratku ako ho nadefinovat napriamo. Pouzil som teda zapis cez iCustom.
potreboval by som, aby vstup do obchodu bol po zmene smeruZigZag. Problem je ale v tom, ze z nejakeho mne nepochopitelneho dovodu v tychto miestach dochadza k akemusi zakmitavaniu a otvaraniu pozic hore dole ... Skusal som aj otvaranie po uzavreti sviecky, pripadne vacsi shift a vysledok bol v podstate rovnaky ... Obcas sa tieto zakmity objavia aj na inych miestach ako pri bode obratu. Pritom na samotnom indikatore som ziadny zakmit nespozoroval.
Zapisy pre definovanie indikatora su:

LineZZ = iCustom(NULL,0,"ZigZag",ExtDeph,5,3,0,0);
LineZZs = iCustom(NULL,0,"ZigZag",ExtDeph,5,3,0,1);

a zapisy pre spinacie podmmienky su:

if (LineZZ > LineZZs) current_dirction = 1; //up
if (LineZZ
Nie som ziadne programatorske eso, takze ak mozte, pomozte ... Vdaka.
:S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf
Vdaka za info , asi budes mat pravdu ... aj ked uvodne testy som robil rucne prave vo vizual mode a nespozoroval som ziadne zakmity . Chcel som si ulahcit zivot testom s EA, lebo testovat to rucne dlhsie obdobie je otrocina.
Nevies nahodou o niecom cim by sa to dalo nahradit a malo potrebnu stabilitu ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pokud vím tak ZIGZAG je indikátor naprosto k ničemu, aspoň podle mého názoru, protože se překresluje podle aktuální pozie trhu, tzn. nejdřív si myslí, že už je vrchol, potom dojde ke korekci ale hned se trh obrátí a zigzag se překreslí. K tomu přidání TSL by mohlo sloužit EA s názvem Swiss Army, kterej používám k něčemu podonému. Zkus vyzkoušet...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Yogi,

Jestli tomu dobre rozumim tak ten iCustom() mas spathe vyplneny.
Take si musis uvedomit ze ZigZag je pozadu nekolig bars tak ze vrchol nikdy nemuzes chytit v soucastnem casu. Gdyby to bylo mozne tak by jsi byl Kuzma brzobohaty.

iCustom(NULL,0,"ZigZag", ExtDeph, 5, 3, 0, i); i=musi byt bar cislo. To znamena musis mit nejakou bar loop a iCustom() v te loop.

ZigZag najdes z MetaEditor > ToolBox > Online Library > Indicators > ZigZag;

Podivej se dovnitr:
extern int ExtDepth=12;
extern int ExtDeviation=5;
extern int ExtBackstep=3;

Nevim jestly tvoje ExtDepth je defined jako integer?

Hlavne se divej na ZigZag a vsimni ze vrchol se objevy as tak po ctvrte nebo pate, i vice, svicce od 0 bar. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...