Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

No to celkem chápu.
Obzvlášť, když v příspěvku chybí informace o tom, že ten kdo poskytuje signály, má za každýho, kdo si je u něj předplatí, 105 $/měsíc.
NEvím, jestli tato část neprošla cenzurou, nebo jsem to zapoměl napsat (což se mi moc nezdá).

Ten "můj favorit" má něco kolem 1.600 předplatitelů, takže poskytováním signálů si přijde min. na 160.000 $/měsíc.
Za jeho 1 signál týdně mi to nepřijde zase tak špatný....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím traderi. Chcem sa Vás skúsenejších opýtať, že či je možné skombinovať CCI20 + ema34High, ema34low, ema34close do jedného indikátora vrátane alertu. Moja predstava je taká, že alert by sa mal aktivovať vtedy: 1. ked cci20 pretne 100 liniu hore a -100 liniu dole 2. ked sa ukaže 123 pattern long a schort 2. 5 posledných sviečok grafu bude nad ema34High, ema34low, ema34close vtedy buy 3. 5 posledných sviečok grafu bude pod ema34High, ema34low, ema34close vtedy sell

12619

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, mám dotaz týkající se programování. Konkrétně se jedná o EA, pomocí něhož bych při jeho aktivaci nakoupil či prodal určitý instrument za Market price. Jde mi tedy o to, aby tento jednoduchý EA uzavřel pozici, pokud by ztráta přesáhla určitou hodnotu, např. -100 dolarů. A naopak pokud bych byl v zisku +150 dolarů, tak by danou pozici automaticky uzavřel. Tedy vstup do pozice bych volil ručně, např. zkratkou, popř. nějakou volbou pro výběr sell or buy, a EA by pozici uzavřel automaticky na základě zvoleného PT nebo SL.
Ps: Také mě napadlo zakomponovat do tohoto EA funkci uzavření např. polovinu pozice po dosažení PT.

Budu rád, když mi někdy z tvorbou tohoto jednoduchého EA pomůže.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kviido Napsal: ------------------------------------------------------- > Pohľadaj Mauro trailing. Mauro hned při vstupu do obchodu nastaví SL a TP. Například položka "Move to break even at pips" znamená, že posune SL na BE po dosažení zvolených pipsů. "Trail starts after BE" znamená, že trailing bude posouvat SL až po dosažení BE. "Move to BE lock pips" znamená, že posune SL na BE a zároveň "zamkne" zvolený počet pipsů, takže pokud tě to následně vyhodí na SL, stejně zůstaneš 1pip (nebo víc, podle zvolené hodnoty) v plusu. "Move trail every xx pips" znamená, že bude posouvat SL každých xx pipsů, tzn. pokud zvolíš třeba 5, tak se bude SL sunout za profitem po pěti pipsech. "Use ADR for SL pips" znamená, že pro posouvání SL se použije indikátor ADR který je v Mauru implementován. SL_TP_Trail_Options - nevím, k čemu to je ??? StopLoss.Pips - klasický Stop loos TakeProfit.Pips - klasický Take profit Trail.Pips - Trail.Starts.After.BreakEven - zapnot/vypnout; jakmile cena bude na BE, tak posune SL Move.To.BreakEven.at.pips - posune SL na BE po dosažení zvolených pipsů Move.To.BreakEven.Lock.pips - posune SL na BE a zároveň "zamkne" zvolený počet pipsů Move.Trail.Every.xx.pips - bude posouvat SL každých xx pipsů Use.ADR.for.SL.pips - pro posouvání SL se použije indikátor ADR tsl.divisor - nevím, k čemu to je ???

12672

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...