Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Váš důvod proč obchodujete komodity?


vaclav-investicka

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 46
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující


Blanca,

myslím, že velmi zdravý přístup.Ať je to s tradingem jak chce, člověk by se především neměl brát příliš vážně. Podle mně je to opravdu o tom mít hodně rád co člověk dělá, pak až jsou na řadě peníze. A většinou,když člověk dělá něco co ho opravdu baví a motivuje, tak to dělá dobře, a ty peníze přirozeně v uměřené míře přitečou. Myslím, že lidé jako Vy, s racionálním nadhledem, pokud mají důležitý věci aspoň trochu srovnaný ( strategie,plán, MM), ať už ve formě sebebláznivější, mají v životě velmi dobře našlápnuto.

Takže ať se daří.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Souhlasím s Blankou, já osobně chci dělat trading, protože to je práce, která by mě velmi bavila a díky které se budu osobně vzdělávat. Vím, že kdybych to dělal jen pro peníze, tak by byl skoro zázrak, pokud bych na tom vydělával.

Můj názor je takový, že pokud to někdo dělá jen pro peníze, tak na tom nevydělá zdaleka tolik jako člověk, který bere trading ne jenom jako zdroj peněz, ale spíš jako koníček a zábavu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja delam trading protoze to pro me predstavuje dva plany podle kyiosakiho - 1. zabezpecenost ( to delam na opcih), 2. bezstarostnost ( takto zatim TF a pridam DAX ), nedelam trading protoze me te bavi a nejsem velice nadseny z tech emoci a nervu a vseho kolem, trading beru jen jako mezistupen k bodu 3. byt opravdu bohaty, a ten si splnim tak ze vetsinu penez z tradingu budu presouvat na investice. Pokud hledate zabavu tak na trzich ji nehledejte. Na trzich jste jen a jen pro penize.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahojte , já začínám ouplně od píky , ale chci se věnovat obchodování , abych "vysekal" moji rodinu z dluhu , ktere udelal fotr (nevlastní).. tak proto...... A pak až bude vše zaplacené (z boží pomocí) Tak pokračovat dále ,,,, Ale aji , kdyby to hodily dobre peníze , tak bych práci neopustil ... možná bych už nebyl tak stresovaný , ale kvuli lidem které znám dlouho tam zustanu , ale to je hudba daleké budoucnosti(kdoví jestli) přeji mnoho zdaru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Proč?

Chci obchodovat hlavně proto že me to baví a protože mi to da svobodu...hrozně nesnáším když mi nekdo rozkazuje a sekýruje mě a když sem oběvil trading byl jsem omámen, oblouzněn, jako by me trefili kamenem....nasel sem neco čím se vyvaruju toho co tak nemam rad...:)

peníze, pokud teda nejaké kdy vydelam, beru spíše jako bonus k tomu vsemu...:) budu se snažit, budu makat a věřím že jednou budu žít muj "vysnený život":)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

neuron

trosku to nechapem, :) . ziadne protirecenie nevidim . je to uplne jednoduche. pokial ta praca nebavi tak je tazke ju robit dobre. a na druhu stranu keby ma bavilo soferovat smetiarske auto , tak soferujem smetiarske auto, no ale mna bavi trading

a na margo toho "zabudnite ze ide o zabavu" :). tak na toto ja nepotrebujem hladat odpoved na fore
trading ma zivi a je to zabava. tecka :).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

neuron

pravidelnost primu je vecou strategie a hlavne casu ktory tym strategiam clovek venuje.

dostal som raz radu od jedneho skutocneho tradera. a ta bola ze trading proste musi clovek zacat brat vazne. je to biznis a tak sa k nemu treba postavit.

treba mu venovat cas. ziadne odkrutim si 2 hodiny a idem na golf. to je len slovna hracka ktora sa dobre pocuva. vsetci chcu byt 2 hodiny v praci a 10 oddychovat. skutocnym dovodom preco pracovat dlhsie je snazit sa dokonale spoznat prostredie v ktorom pracujem. to mi ziadne 2 hodiny denne nezabezpecia, a sledovanie mrtvych grafou z historie tiez nie. musi sa k tomu pridat este ovela viac. netvrdim ale ze to nieje drina zamozrejme je. ale ak ta nieco bavi, tak je uplne jedno kolko casu tomu venujes. pretoze je to zabava a drina sucasne :)

a to je presne point tejto debaty podla mna. ked sa niekto do tohto biznisu ponori a zaujma ho, nebude hladat nic len stale nove a nove informacie, bude spoznavat prostredie do uplneho detailu a tym sa bude zlepsovat. pokial by islo len o prachy tak tie sa daju zarobit ovela jednoduchsie, dokonca aj legalne :)

netvrdim ze tato ceska je spravna , trading je individualna vec.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Airmike,

nakouknul jsem do fora a zaujal mě tvůj poslední příspěvek............. ale hlavně předposlední řádek:"pokial by islo len o prachy tak tie sa daju zarobit ovela jednoduchsie, dokonca aj legalne"

Zajímalo by mě jak vydělat jednoduše a legálně. Pustíš do éteru tip na rychlý prachy?.............. :)

Jinak s tvými názory souhlasím.

Měj se fajn.

Jirka



Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...